Bunaldım artık dayanamıyorum?

Gerçekten napıcağımı bilmiyorum o kadar yanlızım ki kimseyle arkadaşlık kuramıyorum resmen. Etrafımdaki insanlar bana aşırı derece güvensiz, çıkarcı ve itici geliyor. Ailem "sözde" muhafazakar olduğundan benim üstümde aşırı baskı uyguluyor yeni yerler keşfedip yeni insanlar tanımama imkan yok yani. Hayatım okul ev arasında aynı düzende ilereyip duruyor. Geçen sene birçok arkadaşım mükemmel bir çevrem varken bu yıl herşey berbat herkesten uzağım bir ruh gibi dolanıyorum ortalıklarda herkesin kalbini kırıyorum istemsiz yapıyorum bunu hiçbişeyi içimde tutamıyorum insanların hatalarını yüzlerine vurup duruyorum birinin beni çekip çıkarmasını bekliyorum bu aptal düzenden bunaldım artık derdimi anlatabiliceğim kimsede yok bunların yanında. Anlatsam ne dertler var şu dünyada diyecekler ya da acıyacaklar ne yapmam gerektiğini bilmiyorum boğuluyorum..

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• okul var en azindan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kardeşim insanların daha ne dertleri var bir bilsen. senin ki hiç birşey kalır ama istersen mesaj atabilirsin

0|0
    0|0
    • 1ay

herşeyin farkındayım inan, en basitinden ülkenin durumunu ele alalım kocaman bir dert ama herkesi derdi kendinedir ya

• 1ay

tesekkur ederim sana ve herkese kendim icin cabalamaya calisacagim!

• 1ay

rica ederim 😍 hayatın güzelliğinr odaklan daha mutlu olursun

Erkekler Ne Diyor 13

• Dert çekene ağır gelir.. ayrıca milleti üzünce eline ne geçiyor?

0|0
    0|0
    • 1ay

bunu kasıtlı yapmıyorum

• 1ay

Kasıtlı yapmasanda kalplerini kırıyosun kalp kırmanın tövbesi yok bir şekilde de olsa kendine hakim olmalısın belki yanlız hissetmenden kaynaklanan istemsizce bir tepkidir verdiğin ama senin dertlerin onların suçu değil hem merak etme yanlızım diye ortalık sahte birlikteliklerle dolu sahte dostluklarla dolu bakma herkesin öyle mutluymuş rolleri yaptığına..

• paylaşmak ıstersen dınlemek ısterım

0|0
    0|0
  • öncelikle kaçyaşındasın?

0|0
    0|0
  • aşırı derecede güvensiz gördüğün kişilerden birinin seni nasıl çekip çıkarmasını bekliyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

çevremdeki insanları güvensiz görüyorum diğerlerini bilemem iyi insanlar vardır

• 1ay

iyi de senin dediğini bu siteye giren Türkiye ve yurt dışı dahil her kız diyor. bence tanımadıkları halde korku ve güvensizlik panik atak hastalığının belirtisidir.

• bana takıl kanka

0|0
    0|0
  • tiyatroya git.. tiyatro kursuna git.. arkadasliktan ote hayatin olur..

0|0
    0|0
  • , Anlat bakalım derdını ben ne dıyeceğim?

0|0
    0|0
  • Belkıde sen de ınsanlara gore oylesın

0|0
    0|0
  • Karamsar olma

0|0
    0|0
  • İletişim kurma problemin mi var

0|0
    0|0
  • Niye üzülüyosun burdan arkadaş oluruz

0|0
    0|0
  • Ayni seyleri dusunuyorum 👌

0|0
    0|0
  • sana özel çok güzel bir şiirim var biliyor musun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• seni anlayabiliyorum, zaman zaman bende o duygular içerisindeyim.. eğer mesaj atıp dertleşmek istersen dinlerim

0|0
    0|0
  • yalnızlık dışında sıradan bir dert uzulme gene bak okul hayatin varmış yasinda genc zamanla cevren olur

0|0
    0|0
  • Kendini düzeltmekten başlamanı öneririm

0|0
    0|0
    • 1ay

insanlar bu şekilde tanımışken düzeltmek çok zor

• Okuldakilerle takıl işte

0|0
    0|0
  • ben de ayni sekildeyim su an

0|0