Cumhurbaşkanı ile görüşmek?

Arkadaşlar bir konu için cumhurbaşkanı ile görüşmem lazım, evlerimiz çok yakın aramızda bir cadde var sadece mümkün mü bu?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Cok kolay.
    Yazarsin bimer ( basbakanlik iletisim merkezi ) sitesinden. Direk iletirler. Bakarsin o gelmis sana.

Coguna boyle gitmisligi var. haberlerde gorduk. Ama iyice arastirilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Kapısında bekle

0|0
    1|0
  • Evet mümkün :) hatta sana çay bile demler ayip ediyorsun :)

0|0
    1|0
  • Cumhurbaşkanının çaycısıyla görüşürsün anca.

0|1
    1|0
    • 1ay

Sonra da ülke neden gelişmiyo, al işte

• 1ay

Burası Türkiye Hollanda, Danimarka değil. Ben bulunduğum ilçenin belediye başkanıyla bile görüşemedim henüz. çalıştığım kuruluştaki daire başkanıyla görüşmek istedim adamlar bir dünya laf söylediler.

• 1ay

İyi

• Mümkün ama çok çok zor

1|0
    0|0
  • dur sorim.

0|0
    1|0
  • Geçen mesaj attım koş gel çay koydum dedim koşa koşa gelmiş eve allah allah 😂😂

0|0
    1|0
  • Bizimde aramızda bir cadde var komşummusun la:/

0|0
    0|0
  • annem sıvı yağ almaya gönderdi de

0|0
    1|1
    • 1ay

Mezarından kalkıp gönderir beni yağ almaya o da sağol

• 1ay

konuda bilinecek bişey yok

• 1ay

Yazdığın görüşten belli ne kadar bilgili olduğun

• bir konu? nasıl bir konu ki o konu muhattap olarak direk cumhurbaşkanını alabiliyosun :D

0|0
    0|0
    • 1ay

65 bin kişinin içinde bulunduğu durumu düzeltebilecek tek kişi o çünkü

• 1ay

yani eğer her derdi olan küçük veya büyük cumhurbaşkanıyla muhatap olmaya kalksaydı ülke sorunlarıyla uğraşamazdı. gerçi hoş şimdi de uğraşmıyo da o ayrı konu neyse. bimer den falan bir dilekçe yaz bakalım belki oradan yetkililer bir yönlendirme yaparlar

• 1ay

Bunu burda söylemem ne kadar doğru bilmem ama, darbe girişimi sebebiyle okulum kapatıldı. Tercihle yerleştiğim okulda intibak tamamlanmadı. 3. sınıf olmama rağmen 1. sınıf derslerini kilitlediler. Okulum iki sene uzuycak. YÖK sağolsun yaptığı her açıklamada daha büyük bir bataklığa sürükledi. Yalnız değilim 65bin kişi aynı konudan muzdarip. Vizeler geldi çattı ben daha okulda öğrenci olarak görünmüyorum. Bimere, cimere her yere yazdım sonuç değişmedi. Çıkış yolu var mı sence?

• kapıyı çal bir dene madem yakınsın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Saray ziyarete açık zaten ama konu o değil nasıl görüşücem ben alırlar mı yanına?

• Yapma ya ne diceksin ona..

0|0
    0|0
  • Suriye meselesi icin onemli dersen kesin alirlar sonra seker iste don

0|0
    0|0
  • Cumhurbaşkanına yaz

0|0
    0|0
  • Bu birazda konuya bağlı. Gerçekten önemli bir konuysa havadan sudan sebepler değilse. Fırsat verilir diye dusunuyorum.

1|0
    0|0
  • Git sor. Ama geçerli bir nedenin olmadan alacaklarını sanmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...