Haftaya Nasıl Başladınız?

Benim yoğundu. Dün gece rahatsızlandım, fazla uyuyamadım, sabah erkenden kalktım.
kahvaltı hazırladım,
çocuklarımı hazırlayıp okula götürdüm,
işe gidip geldim,
çocuklarımı okuldan aldım,
büyük oğluma ders çalıştırdım,
yemek yaptım,
çocuklarımı yıkadım,
yürüyüşe çıktım 5 km yürüdüm,
geldim kahve yaptım, dinleniyorum şimdi.
Siz neler yaptınız?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• sabah 6.30 kalktım 2 çocuk sabahçı onları okula bıraktım işe gittim öğlen geldim eve 3. çocuğu aldım o öğlenci onu okula bıraktım diğerlerini eve bıraktım sonra d. bakırdan mardine gittim-geldim saat 5 te öğlen bıraktım çocuğu eve bıraktım sonra bende üniversite okuyorum 2. öğretim sonra okula gittim saat 21:30 eve geldim yemek yedim günlük çalışma raporunu hazırladım gece digitürk bir film izledim :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Aynen sabah 6 da kalk duş diş fırça la giyin işe git malum hayat aynı yani değişiklik yok.

1|0
    0|0
    • 1ay

Hayat kendi ritminde akıyor, yetişmeye çalışıyoruz

• 1ay

Sahilde yürümek yalnız kalıp o su sesinde kendi ni dinlersin aslında bende arada yürürüm eskiden mithatpaşa yolunda yürürdüm ama araç sesleri rahatsız ediyor o yüzden incir altını seçtim sabah kahvaltı sonra yürüyüş ara da kitap da götürüyorum bazen iyi geliyor başka dünyalarda o deniz sesinde huzurlu oturmak insan bazen kendini arıyor bu karmaşada.

• 1ay

İnciraltı harika, bu mevsimde ayvalar da olmuştur. Kopar bir tane, vur taşa yumuşasın. Ohhh mis.

• sabah 6 da işe gittim saat 22 de eve geldim 1 saat spor yaptım evde hava soğuk koşuya çıkamadım. yeşil çayımı içtim sidi tel. KS. takılıyorum.

1|0
    0|0
  • Yogun

1|0
    0|0
  • @saskinomayra cok gecmis olsun yurumek guzel sey bemde sipalari biraktim simsi krese eve yuruyorum :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Yürürken insan mutlu oluyor

• 1ay

Iste ona da zaman gerekli

• 1ay

doğru ama haftasonları da bu yüzden tatil oluyor zaten :))) gerçi okullar açılalıberi biz de çevre ilçelere gidemedik. yazın iyi gezdik, kışın çakıldık kaldık. yaz gelsin. hemen gelsin. şimdi gelsin :))

• Spor yaptm hasta oluyodm sonraa gezdm eğlendim öyle ya

1|0
    0|0
    • 1ay

aman dikkat. gezmek eplenmek güzel de, hastalanma, sıkı giyin :)
      benim fındıklar bu akşamüstü ben yemek yaparken dışarı çıktılar, üstlerinde sırf tişörtle kaçmışlar sokağa. ben farkedene kadar kalmışlar öyle. korktum İnşallah hastlanamazlar. gerçi sıcak sıcak yıkadım onları, ısıttım da... yine de korkuyorum valla

• 1ay

Bende kıştan bahsediyorum ama ben surekli coşan bir çocuktum surekli disardaydm. komsularda felan ondan öyle giydiriyodu..

• bende şehir dışındaydım seminere gitmiştim şimdide büroya geldim

1|0
    0|0
  • Nezle olarak.

0|0
    0|0
  • Çok yoğun bir p. tesi yaşamışsın Maşşallah sana 👏 Sabah hastane sonra iş çıkınca alışveriş sonra yemek çay meyve şimdi de K S :)

0|0
    0|0
  • sabah uyandım kahvaltı yaptım
    işe gittim
    görüşmeye gittim
    proje hazırladım
    aklşam eve geldim
    İngilizce çalıştım
    uyudum

0|0
    0|0
    • 1ay

İngilizce iyiymiş. Takdir ettim. Ders çalışmak belli bir yaştan sonra sıkı irade ister

• 1ay

iş için gerek oluyıor temel kalıpları çalısuyrum

• geçmiş olsun nasıl oldunuz haftaya yoğun başladık bu gün sakinlendik :)

0|0
    0|0
  • Eve işe gidip geliyor 😁

0|0
    0|0
    • 1ay

İş zaman alıyor tabii. Kendine vakit kalmıyor mu

• 1ay

Haftasonlarında çok geç saatlere kalıyoruz da hafta içi 00:00-01:00 arası yatıyoruz. Sabaha kalkmak zor geliyor sonra

• 1ay

Aynı benim rota 😁

• komşunun çoçuğu yok anlatımda teyzeciğim diye gelmemiş:)

0|0
    0|0
    • 1ay

okullar açılalıberi hafta içi sokak yasaklandı :D benim büyük oğlanın dersi azdı bugün, akşamüzeri çıktılar sokağa biraz ama komşumun oğlu çıkmamış çok şükür. hep istiyor bize gelsin :D annesine diyormuş ne zaman gidebileceğim diye... yazın bir ara acaba taşınsak mı diye aklımdan geçirdim o derece bıktırdı :D

• 1ay

hahah ama bak gelmesin özliceksin sen onu :)

• 1ay

yok yok hiiiççç özlemem :D

• uyandım ks ye girdim hala cıkamadım allah seni kahretmesin ks acımdan ölcem gotum kalkmıyo

0|0
    0|0
  • Benden iyi calismisin

0|0
    0|0
  • Hepsine inandım, amenna
    Ama 5 km yürüme yalanbee

0|0
    0|0
    • 1ay

Vallahi doğru. Şu anda da yürüyorum

• 1ay

2 saat mi? ne yaptın sen? tempolu yürüyüşle ben 1 saatte yürüyorum 5 km'yi. 2 saatte 9 km yürüyorum çünkü ikinci saat diliminde yorulmuş oluyorum ve gücüm azalıyor. endomondo kullanıyorum. yürüdüğüm güzergahı, harcadığım kaloriyi, mesafeyi her şeyi gösteriyor. güzel bir program, tavsiye ederim

• 1ay

Tebrikler. Ben böyle iyiyim 😁

• karışık

0|0
    0|0
  • bildiğin makine olmuşsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayat hızlı.

• 1ay

Yap tabii elin alışsın, evliysen hanımın sevinir.

• 1ay

eşin çok şanslı bence guvrak bir kadınla evlenmiş

• Elizabeth

0|0
    0|0
  • Abla sorumu burdan sorayım olur mu

0|0
    0|0
    • 1ay

teşekkür ederim abla Allaha emanet olun

• 1ay

sağol ablacım. sen de.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hep okul.

0|0
    0|0
  • iyiydi

0|0
    0|0
  • Kadin olmak zor

1|0
    0|0
    • 1ay

evet değil mi... insan hengamenin içinde kanıksıyor bir süre sonra.

• 1ay

Annem babamda öyle o yüzden

• 1ay

Her erkek ayni diye birsexde yok tabi

Yükleniyor...