Sizce de fazla rahatlık fazla mı?

Louis CK'in hippi ve 'Özgürüm' tribindeki insanlara gıcığını anlatışı sizce haklı mı?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• George Carlin'i taklit ediyor ama daha çok ekmek yemesi lazım.

0|0
    0|0
    • 1ay

Oha, yuh yani. Carlin'i çok sever kendisi de, Carlin'in tarzında bir adam değildir.

Tek ortak noktaları dillerinin sivri olması. Ama Carlin her daim insanların kofti değerlerine saldıran, ağır agresif, çok daha sivri, ve aslında güldürmekten çok, söyleyeceği şeyi çok şedit bir dille belirten ve insanları anlattığı şeyin ağır trajikomikliğine güldüren bir adam.

Bu herif biraz daha Cem Yılmaz'a benziyor. Bİr sürü şovunu izledim, doğaçlama takılabiliyor, belli bir planı yok, daha çok insanların klasik bencillikleri üzerinden gidiyor.

Şurdaki of course, maybe hikayesi mesela.

https://www.youtube.com/watch?v=-ol1EJcclpI

Carlin aynı şeyi anlatacak olsa, CK gibi bir mantık yürütmez, CK 'fıstığa dokundun diye öleceksen öl amk' der.

Carlin ise insanların fıstığa dokununca krize giren bir çocuğu kurtarmak için seferber olmasının doğaya aykırı olduğu fikri üzerinden ilerler ve insanların tabularına saldırır.

• 1ay

''Mk'' ifadesini kullanan/yazan biri muhatabım olamaz.

• 1ay

Ck'i de 'Samimi değil, Carlin'i taklit ediyor' gibi mantıksız bir argümanla eleştiren de benim muhattabım olamaz derdim, ama kezbanlık olur sanki bu.

git mk.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...