Komünistler hakında ne düşünüyorsunuz?

En yakın arkadaşım komünist yani solcu bu benim için hiç birşey değiştirmiyor ama bazen bu tarz muhabetler de anlaşamıyoruz siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de samimi arkadaşlarım sağcı. Siyasi konular dışında gayet iyi anlaşıyoruz. Siyasete gelince cahillikleri hemen açığa çıkıyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sağcı ile solcular anlaşamaz zaten doğanın kanunu gibi birşey bu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen boşver arkadaşlığı sağlammı dürüst mü ona bak siyasi söylemi salla
    birde eylemlere falan gideyim deme bilmediğin yerlerede gidip dinleme siyasi söylemlerini herşey olabilir

bak bir hemşire arkadaş diğer arkkadaşları farkında bile değiller HALK EVLERİ diye dhkp-c nin eğitim seminerine götürüyorlar bende onlara dedim lan dhkp-c nin orası diye halbuki onlara chp demiş alakası yok tipleri falan acayip adamlardı diyor salla git dedim aman bu işlere bulaşma arkadşlığına bak sen

0|0
    0|0
  • Cok iyi insanlar

1|0
    0|0
  • komünistyani solcu diye bir terim yok. komünizm farklı solculuk farklı olayardaır.

0|0
    0|0
  • boyle devam et çocuk😁

0|0
    0|0
  • o zaman siyaset konuşmayın canım :D

0|0
    0|0
  • Bilemem

0|0
    0|0
  • Boşver ya

0|0
    0|0
  • solcu kız gevşektir.

0|0
    0|1
  • artık insanları ayrıştırmasanız diyorum? Kimsede kimse hakkında birşey düşünmesin rica ediyorum. Sende bu soruyu sormamış ol.

0|0
    0|0
    • 1ay

İnsanları ayrıştırmak değil ki maksadım onunla her bu konuda konuştuğumuzda orta yol bulamıyoruz o neden ile sordum komünistler neymiş çok yanlış kişiye söyledin bunu insanları ayrıştırmak hiç bana göre değil :)

• 1ay

iyi o zaman. Senin görüşünün ne olduğunu bilmiyorum ama aşırı olmaması şartıyla sol görüş iyidir. Bende sol görüşlüyüm.

Kızlar Ne Diyor 4

• bişey düşünmüyorum birinin hakkındaki düşüncelerim onun karakteri ve insani yönlerine göre değişir dini ırkı düşüncesiyle değil

0|0
    0|0
  • Genelde kürtçü olurlar.

0|1
    1|0
  • Hayatinda ve kimsenin hayatinda birsey degistirmez. Komünist, islamci, solcu, sagci daha bilmem ne insanlarin kendi gorusudur. Neden damga gibi bunu soylerler anlamis degilim.

0|0
    0|0
  • Emin ol çok takıyordur seni skndnfndmdmg

0|1
    0|0
Yükleniyor...