Yalnızlığı tanımlayabilir misiniz?

Size ne ifade ediyor?

0|1
2656

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse yalnız değildir. Yalnız diyebilmemiz için, o kişi evde yalnız başına yaşıyordur. Yani hiç arkadaşı yoktur, evden dışarı da çıkmıyordur. O zaman yalnızdır. Ama aileniz var? Onlarla yaşıyorsanız. Okul veya işe gidiyorsanız, arkadaşlarınız var. Sokakta kalabalıklar var, onların içinden yürüyorsunuz; yalnız değilsiniz... He derseniz ki: ''Kalabalıklar içinde yalnızım...'' o da ayrı bir mesele... Başka zaman tartışmak gerek onu. :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• Ben yalnız yaşıyorum köyde :)
    bahçede iki evimiz var ailem yeni evde.
    Ben sigara içtiğim için eski evde yaşıyorum.
    Yalnızım.

1|0
    0|0
  • insan çağ çağ değişir çocukluk çağında nedensiz mutludur neşesinin her yana saçar biraz büyür yanlızlaşır bunun sebebi bir dost arayışıdır dostunu bulur hayatta evlatlarıyla taçlandırır yanlız değildir artık böyle gider çabalar ömür geçer bir şekilde :)

0|0
    0|0
  • Soğuk bir sonbahar gecesi bir elinde kitabın diğer elinde nescafen kucağında yavru kedin. Bir yandan yağmurun yağışını huzurla dinliyorsun. Tek başınasın diye için burkuluyor bir an. Sonra kedin miyavlıyor sana sıcacık yerinden kalkıyor, Uzanıyor sana doğru. Sonra diyorsun ki iyi ki yalnızım.

0|0
    0|0
  • Yalnızlık denince aklıma dünyanın en yaşlı ağacı geliyor tam 9500 yaşında. Ağacın binlerce yıldır tanıdığı herkes ölüyor ve bu bir kısır döngü gibi hala devam etmekte. Bu yüzden birilerini sevmeyi bırakalı çok olmuştur ve bu yüzden çok yalnizdir diye dusunuyorum
    http://i.hizliresim.com/40vP10.jpg

0|0
    0|0
  • Allah yolundan sapmadıkça kimse yalnız olamaz. Bir kişi yalnızım diyorsa ona şah damarından daha yakın olandan da ümidini kesmiştir.

0|0
    0|0
  • Bana ifade edenleri iskender baba anlatmış çok güzel dinleyin :)
    https://www.youtube.com/watch?v=c1SOL_wBkB4

0|0
    0|0
  • Yalnızlık Aşkın Vekaletidir, Ölüm Aşkın kefaretidir. Aslında her an aşk içindesin lakin farkında değilsin. Çünkü her gönül Allaha dönüktür aslında...

0|0
    0|0
  • kendini seviyosan güzel zamanlardır

0|0
    0|0
  • Kalabalık ortamda tek başına kalmaktır, sessiz ortamda kimseye sesini duyuramamaktır. Yanlızlık zor şeydir. Alıştınmı bırakamayacağın sevdinmi tutulacağın türden 🚬 🔪

0|0
    0|0
  • Tanımlayabilirim

0|0
    0|0
  • Gece uykuda susuzduğunda bir bardak su verenin olmayandır

0|0
    0|0
  • yalnızlık hiç bir şeydir... mutluluk ile mutsuzluk ortasında kalan bir ruh gibi..

0|0
    0|0
  • Yanlız kalma diye bir şey yok bence yanlızlık bir tercih. Bazen gelecek birini beklediğin için bazense hiç gelmeyeceğini bildiğin biri için yanlız kalırsın. Ya gelirse olayı var ya o

0|0
    0|0
  • eşittir ben

0|0
    0|0
  • yalnızlığım yüzlerce kişinin bakıp anlamadığı siyah bir tabloya benziyor sadece ressam biliyor anlamını oda birine söylemeye çekiniyor

0|0
    0|0
  • Güzel ölüm gibi yazıyor kapak resmimde yazdım

0|0
    0|0
  • Kaymaksiz kunefe

0|0
    0|0
  • Mutluluk..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam