(herkese +1 vercem düzgünce cevaplayın yeter )?

(sıkıldım artık nasılım? yok sevgilimden ayrıldım napcam sorularını gormekten birazda genel bir soru sorayım dedim.) İleriki zamanlar için herhangi bir hedefiniz var mı? Hedefine ulaşanlar varsa da neydi hedefleriniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hedefi belirleriz ama hayat bizi kendi seçtigi hedeflere gönderiyor elimizde olmayan başka şeylerde var

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• bir hedefim var ama ulaşabilir miyim ulaşamaz mıyım hiç bir tahminim yok ve tek bir hakkım var ikinci şansım olmayacak

1|0
    0|0
  • Herkesin hedefleri var ya, İlerideki zamanlar için pek bir şey arzulamıyorum şu an. Sen ne hedefliyorsun?

1|0
    0|0
  • boyka gibi vucudum olsn istyrm d

2|0
    0|0
  • Hedefim var. Önümüzde ki 10 yıl içerisinde başbakan ve bazı bakanlarla görüşüp yerli tohum üretimini arttırıp ülkeyi ithalat bağımlılıktan kurtarıcam.

2|0
    0|0
  • VAlla biran önce Şark hizmetimi bitirip buradan kurtulmak ve sevdiğim kızla allah nasip ederse evlenmek.

1|0
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s1Th7vNApkIZ sadece 5 harf Eylül # Eylülasktir sesli CvP samimi oldu

1|0
    0|0
  • Şuanda tek hedefim bütün işi gücü bırakıp sevdiğim kızla buralardan uzaklaşmak ömür boyu tatil yapmak yapmazsam oc desinler bana bu kadarda büyük konuşuyorum :D

1|0
    0|0
  • İş aile bla bla

1|0
    0|0
  • Artık hedefim yok gücüm de yok heyecanım neşem de belki bir yuva kurarsak her şey düzelir mi diyorum belki de işi mi değiştirmeliyim zamana ihtiyacom var ama hayat da bir o kadar hızlı akıyor

1|0
    0|0
  • daha ulaşamadım hedefime :/

1|0
    0|0
  • hedef amerika

1|0
    0|0
  • valla benim herhengi bir iskandinav vatandaşlığı kapmak. en sonundada izlandaya yerleşmek. sıkıldım bu orta doğu adlı bok çukurundan.

1|0
    0|0
  • 4 kişilik aile :D

1|0
    0|0
  • 55. Doğumgününde ölmekti eskiden erkene aldım biraz sjcjkdkv

1|0
    0|0
  • +1 var dediler geldik

1|0
    0|0
  • Hedefim evlenmek 😂

1|0
    0|0
  • Hwdegim isyeri acmak para kazaanmak

1|0
    0|0
  • hedef sadece uyumak

1|0
    0|0
  • universiteyi istedigim bolumumde okuyabilmekti o da oldu. Uludağ universitesi/Bilgisayar Muhendisligi

1|0
    0|0
  • işyerinden iyi para ala bilmek ama 3 senedir bir halt olduğu yok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 8

• Meslek hayatımla ilgili hedeflerim var tabi ki 😂

1|0
    0|0
  • Hedefimin birine ulastim diyelim. Hedefi aslinda şu belirliyor, bu belirliyor diye konusamam. Hedefleri zamana yaymak en güzeli.

1|0
    0|0
  • psikoloji bölümü kazanmak :)

1|0
    0|0
  • akademisyen olmak ve alanimda cok bilgili başarıli olmak

1|0
    0|0
  • Hayır, yok

1|0
    0|0
  • şu an hedefim iş bulmak :D