Suriyeli'lerin emir verici tavrı nereden geliyor?

Çalıştığım yere Hilton sponsorluğunda Suriyeli bir grup çocuk geldi. "Kapıyı kapa, kilitle, üstümü giydir" sürekli bu tavırlarla karşılaştım. Henüz aşağı yukarı 2 aydır çalışıyorum ama bin küsür çocukla çalışmışken hiçbirinde böyle bir şey yoktu, neden bunlar böyle çıkmış?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• İyimser düşünücem. Türkçeyi tam bilmedikleri için emir komutları kullanıyor olabilirler.

1|1
    0|0
    • 1ay

Yok Türkçeyi senden benden iyi biliyorlar maşallah :)

• 1ay

O zaman fazla şımartılmışlar başka acıklaması yok fazla özgüven iyi değil yarın öbür gün sıkıntı cıkarır.

En İyi Kız Görüşü

• Suriyelisi bitti şimdi ıraklısı geliyor. Hiçbir zaman bebeklerine de çocuklarına da kadınlarına da acımaıdm. S*ktir olup gitsinler ülkeden. Sınırda vurulmalılar..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çocuk işte çocuk da ne sorun olabilir ki? Ailesinde sorun vardır

1|0
    0|0
    • 1ay

Suriyeli çocuklar ne ahmak diye bir şey söylemedim sanırım, değil mi?

• 1ay

Ben soruma yorum yapan herkesin yorumunu beğeniyorum. Bana hakaret edenleri de beğenirim, soruyla alakalı olsun yeter. Kaba olduğunu düşünüyor isen şikayet edebilirsin.

• 1ay

Lakırtı

• İyi sabrediyosun

1|0
    0|0
  • bunlar bizim sevgili devletimizin şımarttığı çocuklar işte

1|0
    0|0
  • Bende gelim mi hilton otelde bedava yemek var mı suriyeli taklidi yaparım

1|0
    0|0
  • çocuklar dil mi öğrendi ki kibarlığı öğrensin

1|0
    0|0
    • 1ay

Savaş sebebiyle gelenlerden değil bunlar muhtemelen, gayet iyi biliyorlar dili çünkü.

• 1ay

Hahaha😅 ne kabalığımı gördün acaba? :)

• 1ay

zaten kabalığını farkında olsan yapmazdın o kabalık değil terbiyesizlik olurdu ki terbiyesiz biri de değilsindir umarım

• senin ona vurman falan yasaktır, bekle ben geliyom

1|0
    1|0
  • Bak kendin diyorsun çocuk diye. Çocuğun aklı ermez emir vermeye onlar ister. Ailelerinde bir iz arayacaksan sanmıyorum. 20 liraya 12 saat çalışıyorlar. Çocuk öğrendiği az Türkçe ile derdini anlatmış olamaz mı..

0|0
    0|0
  • bırak emir versinler, kendılerını iyi hissetsınler

1|0
    0|1
  • şerefsizler de ondan

1|0
    0|0
  • çok garip burda türklerle dalga geçiyorlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bazıları öyle oluyor maalesef kimisi çok sakin kimiside üste çıkıyor bizdeki insanları düşün nasıl iyiler ve kötüler var onlarda öyle

1|0
    0|0
  • Sabir cekseydin allah yardimcin olsun
    Hic terbiye görmemiş onlar bizim gibi değil

1|0
    0|0
  • İyice yerleştiler ülkeye çocuklara bile özgüven gelmiş baksana 😂😂

1|0
    0|0
  • Bende fark ettim fazla girişkenler ve biraz da kaba.. çocuk deyip geçiyorum ama hepsi mi öyle olur 😕

1|0
    0|0
  • Onlara tanınan imkan bize tanınsa belki babamızı tanımazdık 😊😜 sen kim köpek diyerekten 😂

1|0
    0|0
  • paradan

1|0
    0|0
  • Çocuklara bak ya. Çocuk dediğin kaç yaşlarından 10-12 varsa onlar kocaman şeyler yani :P

1|0
    0|0
  • Bir nedeni vardır elbet ya da snaa öyleleri denk gelmistir ya da onlar öyle yetiştirilmiştir ya daaa kendilerini ifade edemiyolardır vb. Vb.

0|0
    0|0
  • Üff iyice basa belalar. Erkekleri tacizci, cocugu gelecegin kirosu. Düzgün olanlara lafim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...