Paranoyak mıyım?

Sizce paranoyak mıyım?
- bana samimi davranan 50 yaşındaki adamın benden etkilendiğini düşünüyorum uzak durmaya başlıyorum giyimimi kapalı giyiniyorum soguk davrsnıyorum
- bana samimi davranan karsı cinsin beni taciz edecegi endişesine kapılıyorum
-cogu insanın beni kıskandığını dusunuyorum
-yakınlarımın sahte hesaplarla beni takip edeceklerini dusunuyorum
-abim hediye alsa art niyet arıyorum taciz edecegini düşünüyorum.
Ve arkadaslsr evli bir kuzenim vardı. Bir durum olmustu ve aileme bildirmiş. Bunu kendisinin yapıp bana suc atıp aileme bildirdiğini düşündüm. konuşmuyorum kendisiyle o da benimle konusmuyor. İnsanlara çok soğuk ve agrefisim. Paranoyak mıyım sizce?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• manik depresif piskoz'sun (halk tabiriyle; ruh hastasısın).. bilinç altın çok kötü şeylerle dolu, acil tedavi olman lazım !

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar ciddi şüpheler. Paranoyak mısın bilmiyorum ama bunun haricinde de şüphelerin var. Yardım alırsan kendi hayatını kolaylaştırmış olursun. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aynen paranoyaklaşıyorsun sen istemdğin sürece kişiliği düzgün kimse seni rahatsız etmez

0|0
    0|0
  • Değilsin bence, bazı konularda aşırılığın var ama muhtemelen düşündüklerin de haklı olma ihtimalinde yüksek

0|0
    0|0
  • Hayır, Ergensiz hala mesela sende şu his de vardır, sokakda yürürken sanki herkesin seni izlediğini falan sanarsın

0|0
    0|0
  • Pek normal degilsin. bir uzmana gorun bence

0|0
    0|0
  • psikolojın bozuk ama paranoyak mı değil mi bilemiyorum?

0|0
    0|0
  • Bu psikolojik bir hastalık. şizofrenliğin 4 alt dalından birisinin belirtilerine de çok benziyor.

0|0
    0|0
  • Sen patonayak değilsin resmen paranoyak senlik

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Nihavend longasın..

0|0
    0|0
  • paranoya başlamış doktora git

0|0
    0|0
  • Acilen tedavi ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ruh hastasısın bence 😂 😂

0|0
    0|0
  • kendini ne görüyosan nasıl hissediyosan öylesin

0|0
    0|0
  • Psikolojin ii değil

0|0
    0|0
  • Güvenin azalmış psikologa gitmeni tavsiye ederim yol gösterir ne rahatsızligin varsa

0|0
    0|0
  • alasısın hemde

0|0
    0|0
Yükleniyor...