Kapat

Kaç dil biliyorsunuz ve hangileri?

Yabancı dillerden mesela ingilizce yazdınız diyelim, anlıyorum ama konuşamıyorum yok öyle bişey. mesela bildiğiniz o dilin ülkesinden birisini gördünüz ve onunla takır takır ana diliniz gibi konuşmanız gerekcek :) Ben Türkçe ve Rusça

0|1
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ingilizce, bir miktar Almanca ve biraz da Arapça

0|0
    0|0
    • Maşallah 😂 bide türkçeyi saysak 4 dil 👍

En İyi Erkek Görüşü

• Anadilim ve bedendilim,2 tane

0|1
    0|0
    • vaay güzel laf 👍 ""abii bu masaya +1 lütfen""

• Yok kardeşim o senin espri anlama kabiliyetin ve ince düşüncen, teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Takar takır konuşamam ama derdimi anlatırım. Korece ve İngilizce

0|0
    0|0
    • Koreceye, kore dizilerden başladın galiba :D son zamanlarda kore dizileri popülerleşti de

• Son zamanla da izleyen ergenleri sayma. 2008 yılından beri tanıyorum. Koreli aile dostlarımız falan var onlarla konuşuyoruz

Erkekler Ne Diyor 5

• 0 kanks

0|0
    0|0
  • turkce ingilizce hollandaca

0|0
    0|0
  • ingilizce ve türkçe. zuka biliyet ne demek bu arada böyle okunuyo nasıl yazılıyor bilmiyorum

0|0
    0|0
    • oyunlardan dimi duydun suka blyat :D Suka (anlamı dişi köpek ama rusçada küfür sayılıyor, rusça yazılışı СУКА) - Blyat (anlamı bacım rusça yazılışı БЛЯТЬ)

• cs go dan mı duydun :D genelde cs go oyununda hep ruslar suka blyat diye bağırıyorlar

• Türkçe :D

0|0
    0|0
    • Helal kanka :D

• Lan hepsi öyle ya inanma. ingilizce dedikleri elementary, onun haricinde saydıkları beginner bile değil

• İngilizce almanca japonca az İspanyolca

0|0
    0|0
    • İşi çözmüşsün sen :D 👍

Yükleniyor...