Sayisalciyim ama yapmıyorum esite geçmeli miyim?

merhaba lise son sayısal okuyorum aslında ben ilk eşit ağırlık secmistim ama ailem sağolsun sayısal yönlendirdiler. hiç yapamiyorum esite geçmek daha mantıklı degil mi?

Not : bu arada meslek olarak çok fazla git gel yaşıyorum aklımda net birşey yok nedeni de o iste mutlu olup olmayacağını bilememek

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yapamadığın için deli gibi çalışıp hiç bir şey elde edemeyeceksen ne diye uğraşıyorsun başarısızsan ve kendini tanıyorsan geç orda en iyi ol

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Değişik meslekleri yapan kişileri bul konuş ne yaptıklarına bak hangi mesleği yaparım değil de ne tür mesleği yapabilirim sorusunu sormak lazım yani önce sektör ve grup seçip sonra uygun meslek seçilmeli eğitim sağlık ticaret pazarlama politika yazı işleri büro işleri el becerileri konularından hangisini istersin önce ona karar ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 11. Sınıfta bizim sınıfa fenden baya kisi gelmişti güya hepsi hukuk istiyormus sırf o yüzden gecis yapmışlar hepsi fen yapabiliyormus falan neyse onlardan hic biri hukuk kazanamadı fenden geçenler sanıyorki tm cok kolay hukuk kazanmak çok basit ancak göründüğü gibi degil belki 150. Bin sınırı olmadan önce öyleydi ama artık zor özellikle 12. Sınıfta edebiyatı çok geniş ezberlemek zor ona göre sec tm yi edebiyat coğrafya çok seviyorsan biraz mat geo yapabiliyorsan ancak başarılı olabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sayısal meslek olarak en doğrusu ailen o yüzden mantıklısını yapmış

sen kolaya kaçıp eşit ağırlık istiyorsun

hayat senin

0|0
    1|0
    • 1ay

kardeş yapamiyorum uğraşıyorum ama bana göre değil sayısal a kadar kolay olması onu seversen kolaya kacacagim anlamına gelmez.

• 1ay

sadece soru sormak için şimdi hesap açtım ne takılması?

• 1ay

ayda yılda bir bakıp çıktığım bir site ne diyor sen abi

Yükleniyor...