İzmir gavur (!) şehri değil mi?

Gerçekten güzel bir proje. Emeği geçen herkesten, düşünen herkesten Allah razı olsun. İzmir'de böyle güzel şeylerde var...
İzmir gavur(!) şehri değil mi ?

2|1
23|22

En İyi Kız Görüşü

• O eski İzmir e konulmuş bir lakapti 1922 yılı öncesinde izmirde yunan hıristiyan lar yaşarmış ve alafranga bir hayatları varmış bu yüzden o dönemlerde gavurların sehriymiş ama şuanda türkiye ye ait o yüzden bu güzel davranış için büyük bir teşekkürü hak ediyorlar yapmasalardı gavur diyebilirdin...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir projeyı bir şehre mal etmemek lazım ve üç beş kendını bılmezın dedıgını de cıddıye almamak lazım önemli olan insanlık bunu yapan ve kıyafetlerıyle destek olan herkesten Allah razı olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Yok değil 😂 Konya da mevlana şehri ama en çok içki falan orada içiliyor mesela 😂 😂

0|1
    0|0
  • gavur olmayanlari görüyoruz
    riyakarlik dizboyu, hile hurda, harac dizboyu
    suistimal.. dizboyu
    insan olsun gavur olsun nitekim.

0|0
    0|0
  • İzmir'i şehir olarak çok severim zaten bir de bu tarz şeyleri görünce sevgim katlanıyor.

0|0
    0|0
  • İzmirde yaşadığım için sürekli şehir dışından arkadaşlarıma her şehirin kendine göre adının kötü anılan taraflarını anlatıyorum nereden bakmasını bilirsek hayata öyle görüyoruz malesef.

0|0
    0|0
  • Vay anasını ilk defa böyle bir şey görüyorum muhteşem bişi bu 😳

0|0
    0|0
  • İzmiri çok seviyorum..

0|0
    0|0
  • İzmir Sadece Ataturcu bir sehir. Ve insanlarida cok dusunceli ve modernler. Sadece dinle ilgili bazi seyler onlara yanlis geldigi icin gavur sehri diyolar.18 yildir Izmirde yasiyorum. Gorduklerimi soyluyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

bende senin gibi dogdugumdan beri tek söylenecek ispatlanılabilir birşey var İzmir insanı leş gibi o sahilde hergün yürürüm millet içkisini denize atar ordan restarunt artık ekmekleri denize atar ne leş gibi insanlar hadi ben kendim çok temiz degilim ama onlar gibi çok pisde degilim

• 1ay

@EsmerN Ben göztepe köprüsünün oralardan bahsediyom yani baya geride kalıyor :D

• 1ay

@Mert977 sorry 😄

• Değil demek :)

0|0
    0|0
  • Helal olsun

0|1
    0|0
  • Ne guzel bir proje

0|1
    0|0
  • gavur şehri filan degil.. Bazı saçma sapan düşüncesi olan kişiler ya orası için gavur şehri ya da günahlar şehri deyip duruyor neye göre kime göre.. izmirin insanları çoğu yerde ki insanlardan daha iyi ve guzel.

0|0
    0|0
  • helal olsun yaa

0|0
    0|0
  • İzmir bir başka

0|0
    0|0
  • cakma gevur

0|0
    0|0
  • Cok güzel düsünülmüs, keske her ilde bunu hayata gecirebilsek😊

0|0
    0|0
  • İzmire gavur diyen olsun bence

0|0
    0|0
  • helal olsun valla güzel proje gerçekten

0|0
    0|0
  • tam ortaya koymasalardı iyiydi gurur diye bir şey var :D

0|0
    0|2
  • ön yargilar ah su ön yargilar...

0|0
    0|0
  • İzmir tabiki gavur şehri değil😂 ama bu olay da izmir'e özgü değil

0|0
    0|0
  • Insanlari cok medeni herkesin inanci kendine

0|0
    0|0
  • İyilik daim olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• keşke tüm türkiye böyle gavur olsa.. imkanım olsa yaşamak istediğim tek şehir İzmir , sayısız şehir, ülke gezdim hiç biri İzmir gibi değil, siz siz olun kordonda bira içmeden, alsancakta rakı balık yapmadan, bir İzmir kızına aşık olmadan ölmeyin..

0|0
    0|0
  • Bu proje Üsküdar belediyesinin başlattığı bir projedir, İzmir halen gavur kalmaya, taklitçi olmaya devam edebilir..

1|0
    0|2
  • Sözde Müslümanları sözde gavurlara tercih ederim..

0|0
    0|0
  • Şu dinleri her işe alet etmeyin kardeşim. Guzel proje 👍

0|0
    0|0
  • insanlık anlamında İzmir bu ülkenin en güzel şehridir..

0|1
    0|0
  • Değil. Çok güzel

0|0
    0|0
  • İnsanlik mühim şey.

0|0
    0|0
  • İzmir'e gavur derler ama izmiri almak için her şeyi yaparlar belediye'ye ödenek vermezler (metroyu İzmir büyük şehir belediyesi yapmıştı) çağdaşlıkta keşke İzmir gibi olabilseler..

0|0
    0|0
  • Bende mi yapsam böyle birşey diye düşünüyorum şu an.

0|0
    0|0
  • gavur adetleri bunlar

0|0
    0|0
  • Kim demiş İzmir gavur şehri diye Türkiyede İzmir gibi başka şehirmi var!!!

0|0
    0|0
  • Yobazlarla farkımız bu ;) onlar hayvanlara eziyet eder biz sokaklara kedi köpek yemleri bırakırız.

0|0
    0|1
  • İlk defa mı böyle bişey gördün?

0|0
    0|0
  • Çokzel

0|0
    0|0
  • Ülkenin en güzel sehri İzmir helal olsun akıllı kesim orda zaten oy haritasına bakınca anlarsınız :)

0|0
    0|0
  • Ya öyle algı yarattılar maalesef İzmir güzel şehir ya severim

0|0
    0|0
  • Üstüste soru soruyosn yetişemiyorum yavaş 😂😂

0|0
    0|0
  • Özgürce sevismek icin gitmek isterdim sadece izmire baska bisey icin degil cunku ic anadolu hep yobaz :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Kanki burası fena sahilde yürüyom gecen gece bu konak sahili adam kadını almış o oturaklarda oturdugunun aşagısı deniz orda sevişiyo dicekdim abi sizin eviniz yok mu bu nasıl bir fantezi bu sogukta deniz hemen yanında sevişmek :D

• 1ay

Ve öyle büyütülen insan evlenincede bitmez sorunlur olur neden dokundun neden elledin gibisinden :D

• 1ay

@Mert977 Canimdan bezdim haci inan birisi elimde patlayacak zorla icine girecem sonunda !!!

• Alkışlanacak düzeyde bir hareket değil ki :S Zaten herkesin giyecek bir hırkası var.

0|0
    0|0
  • bir kişinin yaptığını tüm izmire mal etmen evet çok saçma

0|0
    0|0
  • Ne ilginçtir ki peygamberler şehri Urfa'da kaçak elektrik oranı %96 iken, gavur İzmir'de %2 dir.

1|3
    0|0
Yükleniyor...