Metres olan birine bakış açınız nasıl?

Eskiden süper ligde oynayan 31 yaşında evli bir adamla evli ve cocuğu oldugunu bile bile beraber olmuş kendisinden 13 yaş küçük kız düşünün adam yurt dışına transfer oluyor karısı ve cocuguyla gidiyor olan kıza oluyor ama kız hamile bu durumda doğru olan aldırması mıdır

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bir akıl vereyim o akıl hayatını kurtarsın

Önce onunla konuş olayı yokuşa sürerse hakkında dava aç
    Karısından hiç bahsetmedi evleneceğiz dedi sevgili olduk sonra evindeyken kapıyı kilitledi bana tecavüz etti hamile bıraktı ve bir süre daha kandırıldıktan sonra yurt dışına çıktı o zaman evli olduğunu birdaha aramamamı söyledi tehtid etti çok korktum şimdi mağdurum falan çocuk için nafaka talep ediyorum dersin

Yani o eşeklik yapmış cezasını çeksin en azından şunu diyebilirdi ben evliyim olgunum bu kızın hayatını karartamam sen düşünmedin o düşünmeliydi çünkü görmüş geçirmiş ve evliydi

Öyle sessizcee gittme hata karşılıklı ama madur olan sensin unutma zaten olaydan sonra ikinize de nafaka ya da tazminat ödemek zorunda kalacak ailesine de hainlik yaptı çünkü

0|0
    0|0
    • 1ay

İyide atladıgın bir kısım var ben onun evli oldugunu cocugu oldugunu biliyordum zaten bu adam milli takımda oynamış üç büyüklerde oynamış bir futbolcu bende gazetecilik okuyorum milli takım arasında tanıştık zaten yani o tanınan özel hayatıyla her şeyi ortada ben çocuktan filan bahsetmeyi düşünmüyorum

• 1ay

@Danlab orasını bilemem ama çoğu zaman evdeki hesap çarşıya uymuyor o yüzden attığın adınları konuştuğun kelimeleri çokkez düşünerek yapıp söylemek lazım bakalım ne olacak

Ama kız fena bir hata yapmış belkide futbolcu parasının yanında çerez parası kalan gazetecilik parası ve samimi bir dünya kursa çok daha mutlu olurdu

• 1ay

Hangi takımlısın sen? 31 yaşla 19 ne demek hesapladım bu cocuk lise sondayken kız yeni doğmuştu 😂 Offf off futboldan hiç anlamam anlayan ladın oldugunada inanmam spor servisinde o kadar erkeğin arasında tabi göze batarsın yani

En İyi Kız Görüşü

• ne gerizekali bir kızmış

0|2
    1|0
    • 1ay

Neden

• 1ay

yasitina birşey demedim tabi o kadar genç varken yaşlıyı sevmek ayrı bir saçmalık gelio ama , evli sorun o

• 1ay

Şöyle özetliyim ben gazetecilik okuyorum henüz öğrenciyim stajyer olarak spor servisinde çalıştım önüm arkam erkek sen düşün milli maç döneminde gecen yıl futbolcuları ev arkadasımdan daha cok görmüşümdür böyle bir etkileşimle inan evli mi cocugu var mı diye düşünmüyorsun ki o an bir sey hissediyorsun ama futbolcu ne işi olur diyip o mesaj atıncada kendine engel olamıyorsun anlatabildim mi biraz olsun

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğru olan senin yani o hikayedeki kızın hiç bulaşmamasıydı bir anlık zevk ve heyecan için adamla yatıp günaha girdin aileni kendini düşünmedin hamile kaldın şimdide bebeği öldüreceksin ve kendine suç ortağı arıyorsun ne yaparsan yap. Diğerlerini yaparken buraya mı sordun

0|0
    0|0
    • 1ay

Bir anlık zevk için değil işte

• 1ay

O kısmı düşünmek bile istemiyorum henüz bilmiyorum üniversite 2 deyim daha ve tabiki hicbir zaman aman futbolcu bulayımda evliysede cocukla tutarım gibi düşüncem olmadı bir şeyler yanlış şu an ve ben köşeye sıkışmış hissediyorum

• 1ay

Anladım ne desemki. Allah yardımcın olsun. Hakkında hayırlısı neyse o olsun

• Bir çok doğum kontrol yöntemi varken bu kız gidip de illa hamile kalıp doğurmayı tercih ettiyse yapılacak bişey yoktur...

0|0
    0|0
    • 1ay

Cunku sevdigi adamdan bir parça istedi

• 1ay

Bahsettigin kişiyle konusmam bile olmadı hiç yani belki hayatı fazla hızlı yaşadıgımdan fazla bodoslama oldu her sey ama duygusla davranmyıp mantıkla hareket etmek cokta kolay değil robot değiliz

• 1ay

B. Y derken burak öyle sey yapmaz aptal aptal konusmayın ayrıca yeni cocugu var gayet mutlular eşiyle

• olmaması lazımı o metres kendisi etti erkeğğe guven olurmu

0|0
    0|0
    • 1ay

Adam onu seviypr ama yasalar imza attı diye diğer kadından yana oluyor

• aldır diyipte suçuna ortak olmayalim kiz neden kullanırmış kendini cana kıymasın bnce

0|0
    0|0
    • 1ay

Kullandırmış mı oluyor burda kendini

• Allah ıslah etsin. Benden bile beterler

0|0
    0|0
  • Doğurup hak istemesidir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya seviyorsa adamı

• 1ay

Antin kuntin hayale dalmıyorum boşanma konusunu açarım eğer kem küm eder lafı gevelerse bir cocugunun olacagını öğrenme şansını zaten kaybeder

• 1ay

İyi akşamlar kolay gelsin

• Bu kiz sen misn

0|0
    0|0
  • Evli barkli adamla ne isiniz var. ondan sana koca olmaz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bir sey sormak istiyorum hangi takımlısın

• 1ay

Fenerbahceliyim

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni ilgilendirmiyor herkesin hayatı kendine

0|0
    0|0
  • kendi bebeginin katili olacak kadar dusmesin yeter

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok şu dakikadan itibaren onu doğurmayı düşünüyorum zaten

• 1ay

Aynen öyle maddi durum sıkıntım olmaması ve okuyor olmam maddi olarak ona bağımlı olmamı engelliyor benim tek istegim belki bencilce ve acımasızca ama onlarla değil bizimle yaşaması

• 1ay

hayırlısı artık...

Yükleniyor...