3 yıllık yakın arkadaşımla nedensiz konuşasım dahi gelmiyor. Son sene aram bozuk ayrılsam ne olur sanki?

Belki de birikmişlik bilmiyorum ama söyledikleri ve negatif enerjisi özellikle şu sınav döneminde sinirlerimi bozuyor. Selam bile vermek istemiyorum. O tabi bu dirumda düşünüyor;" ben birşey yapmadım" diye. Fakat tavır ve hareketleri batıyor. Son sene de küs ayrılırsam günah olur gibi kafamda kurup kaygılanıyorum. Durum bu..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş iletişim... Rahatsızlığını uygun bir dille samimice söylesen belki arkadaşlığınızı bitirmeye gerek kalmadan işler yoluna koyulur? Bir de empati yap bakalım, samimi olduğun bir insan seni birden sildiğinde hissedeceklerinle ilgili... Bu arada sınavlarında bol şanslar.

0|0
    0|0
    • 1ay

Oturup onda sevmediklerimi yüzüne en uygun dille söylesem dahi, tartıśacağım bir kişilik kendisi. Fakat onunla konuşmaj istemeyen benken yine sorunu kendimde arıyorum. Düşündüğüm şeye bakın, daha da sinirleniyorum. Oysa rahat rahat ders çalışıyordur şimdi

• 1ay

Sen dene, belki uygun bir sohbet açıldığı an onun da seninle ilgili itiraf etmek istedikleri vardır? Ben samimi olduğum insanlarla bazen böyle mevzular açarım, ara sıra dillendirmek isteyip de dillendiremediği sıkıntıları olanlar çıkıyor, ki zaten enteresan hareket ve davranışları ile belli ediyorlar bir çoğu. Konuşup birbirimizi daha iyi ifade eder, bir uzlaşı yolu bulur, sonunda da barış çubuğu tüttürürük. Budur yani, karşılıklı tripleşme mevzusu can sıkıcı noktaya gelene kadar diretmeye gerek yok.

• 21gün

EİG için teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Negatif insanı uzaklaştır. Iligini sömürür.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sana "olmaz, yapamayız" deyip de kendi ičin çabalayan bir kişilik. şu an sebepsiz konuşmuyor gibiyim onun tarafınca, fakat bu birikmişlik beni bu duruma itiyor

Erkekler Ne Diyor 4

• o bendede oldu be. ya özünde iyi biri ama çok konusuyo kafa utuluyodu son senenin hatırına sabrettim sende öyle yap gönül krma bence

0|0
    0|0
  • 3 yıl ne ki çocukluk arkadaşımı sildim ben

0|0
    0|0
  • vakit gecirmeden ayril kimse üzülmesin daha fazla

0|0
    0|0
    • 1ay

Dargın ayrılmak günah sayılır mı?

• 1ay

sayılır tabi kimsenin ağını almamak gerekir güzel bir dilde ayril