İnsanları seviyor musunuz?

İnsanları seviyor musunuz?

0|0
22|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aptalları, cahil kalmayı sevenleri ve isteyenleri, yobazları, bağnazları, aklını sadece din ile doldurup her şeye gözünü ve yüreğini kapatanları, kendi haline bakmaktan çok başkalarına karışmayı yaşam felsefesi edinenleri, şakşakçıları, yalakaları, kulları, köpeklik yapanları, birilerinin kuyruğu olanları, kraldan çok kralcı olanları, hırsızları, uğursuzları, yolsuzluk ve yoksulluk yaratanları, zevki sefa içinde yaşayıp kendini büyük görenleri, parasıyla bir yere gelip dünü unutanları, fakirleri küçümseyenleri, zenginliğini milletin gözüne gözeni sokanları, ibadetini gösteriş haline getirenleri, pislikleri ile yaşamayı borç bilenleri, tapanları, tapılanları, taptıranları, ayrımcılığı yaratanları, Allah-din-iman diyerek milleti soyup beş vakit namaz kılanları, orucunu tutup mahallesindekine yardım etmeyenleri, kadına el kaldırmayı ve küfretmeyi hak sayanları, çocuğunu kendi yaşındaki adamlara eş diye verenleri, o çocuğu gelin diye kabul edenleri, buna göz yuman anneleri, ablaları, yardım eden ağabey ve amcaları, kadını kızı öldürenleri, tecavüz edenleri, bacak kadar çocuğa hallenip el uzatanları, istismar edenleri, taciz edenleri ve tüm bunları görüp de düşünmeyen, sorgulamayan kafa yormayan tüm insanları sevmiyorum!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Gerçekten insan olanları seviyorum

0|0
    0|0
  • Kararında. Ne fazla, ne az.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum insanları geberin😂

0|0
    0|0
  • yaradılanı severım yaradandan oturu

0|0
    0|0
  • Bazilarini azicik sevdigim oluyor.

0|0
    0|0
  • Çoğundan haz etmem

0|0
    0|0
  • Kötü ve pis olmayan tüm canlıları seviyorum.

0|0
    0|0
  • Hazetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hepsi egoistin teki. Ben de dahil.

0|0
    0|0
  • evetttt 😊 ama en çok da onu 🙈❤👊😚

0|0
    0|0
  • Kendim dahil kimseyi sevmiyorum, en azından şu ara..

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayvanlari daha cok seviyorum

0|0
    0|0
  • evet demeyi isterdim

0|0
    0|0
  • Kolsy anlaşamam

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir sözmüş gerçekten..
    Neden sevmeyelim, severiz.

0|0
    0|0
  • HAYIR

0|0
    0|0
  • hyr.

0|0
    0|0
  • Ne güzelde söylemiş özdemir asaf tamda o durumdayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• iki ayrı duygu var hem öfke acı çektirme çoguna hemde sorunlarınının sesi olmak karşı karşıya tekerlili sandalyeli bir engelli geçecek görüyorlar engelli var hiç durmayıp hızlı hızlı geçiyorlar ben yanında yavaş yavaş yürüyeyimde yardımcı olayım dedim yine birkaç araç vızır vızır geçiyor öyle sinirlendim sinirden ellerim titriyordu bu kadar vicdansızlık olmaz yüksek sesle küfür etim çogu insanların Allah belasını versin ezmek istiyorsun gel ez elime hele fırsat geçsin inanın bu ezilenlerin intikamını sizden alacagım

0|1
    0|0
  • Hepsini severim seni de severim onu da severim yeterki birileri de beni sevsin

0|1
    0|0
  • Cok da seyimde degiller.

0|0
    0|0
  • Ben insan sevmiyim

0|0
    0|0
  • hayvanlar kadar sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • İnsana göre degişiyor.