Beyler farkinda misiniz?

Arkadasimin bir tanidigi durduk yere kapanma karari almis. Herkes sasirmis imana mi geldin kizim hayirdir derken kiz erkekler simdi kapali seviyomus kapalilar simdi ilgi görüyo demis. Çogu kapali da bana kapalilik daha çok yakisiyor diye kapaniyor. Kapalilari kötülemek degil amacim.. tabiki dört dörtlük kapali arkadaslarim var. Allah razi olsun. Ama çogu bunu kullanma derdinde. Orda burda sevgilisiyle fingirdeyen kapali gordum. Bu mu türbanin amaci. Bunu anlayamayan erkeklerinde aklina sasiyorum. Siz isteyince kolayca verecek bir kapali k. bakmayinda yuk olarak tasimasin o basindakini. Bende sirf erkekler seviyor diye kapanmicam ben Allah emrettigi icin kapanicam. Beni böyle kabul etsinler.

0|2
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• haklı olan sensin kapanmak dini geregi yapılır Allah istedigi için erkek istedigi için değil erkeklerimi ilah görüyorlar haşa erkekler için yaptıklarını kendilerini yaratan için zerresini yapmıyorlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• helal olsun sana :D çok doğru ve haklısın benimde çok kapalı arkadaşım var yarısı senin dediklerin gibi fingirdiyolar ama bazılarıda ALLAH yolundan ayrılmıyolar ALLAH bizede nasip etsin kimse için değil ALLAH için kapanmalıyızz :D

1|0
    0|0
    • 1ay

Aynen canım benim . Be n sevglm istedi diye kapanmadim

• 1ay

iyi yapmışsın canım doğru olanıda bu zaten

Erkekler Ne Diyor 17

• ALLAH için kapanmalı.

1|0
    0|0
  • ee yani :) tamam kapan açıl istediğini yap neticesinde özgür dünya, ayrıca milleti yargılamana gerek yok , her koyun kendi bacağından asılacak, boşver kendi hayatını yaşa.

1|0
    0|0
  • Şimdi çoğu kapalı bana kapalılık daha çok yakışıyor diyorsun da milyonlarca kişinin hakkına nasıl giriyorsun? Nerden biliyorsun.

Evet illaki öyleleri var ama çoğu demen doğru değil bence.

0|0
    0|0
    • 1ay

Genelleme yapmadgimi sorudan anlayamadin mi. Sen nasil okuyon soruyu ya

• 1ay

senin yazını aynen yazdım yorumumu yaptım.. genelledin demedim zaten.. sen cevabımı nasıl okuyosun?

• ya bırak ahlak insanın içindedir kapalı olupta binbir halt yiyen çok

1|0
    0|0
  • haklısın bacım

1|0
    0|0
  • biz erkekler bunun farkındayız or. spular artık kapalı açık diye 2 ye ayrılıyor

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya kapali sevgilsyle her halti yiyen. Dusunemiyor mu bu kz kapali nasil evlilik dışı bnu yapar diye. Aciktan ne farki kaldi ya o zaman. Erkegn beyni basmiyo mu

• 1ay

basıyor ama işine böyle daha çok geliyor ;)

• 1ay

Sacma

• her cümlene imzamı atarım doğrusun

1|0
    0|0
  • Doğru olan zaten senin yapacagın

1|0
    0|0
  • Eğer Allah rizasi için kapanirssan ne mutlu sana

1|0
    0|0
  • S*ktr git hadi işine

0|0
    1|0
    • 1ay

Defol gt lan. Basi kapali alti otoban olanlara layiksin sende arkadaşım

• bir yerden başlamak lazım

0|0
    0|0
  • senin arkadasin fantezi pesinde

0|0
    0|0
  • Hiç.

0|0
    0|0
  • bizi alakadar etmez kendileri bilir

0|0
    0|0
  • talebe göre arz meselesi...

0|0
    0|0
  • Guzel dusunmussun tebrikler

0|0
    0|0
  • haydaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hahaha bırak git ya ben 10 yasında kapandim ozaman moda ne bilmiodum :D giyime dikkat ediyorum gunahsada benim günahım kimseyi ilgilendirmez , erkeklerle fingirdemek vs bu bitek kapalilar için geçerli değildir bütün müslüman kızlar içindir sende dahil ama senin bu yaptığın baya belli kuyruk acin var :-D

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlamamissin demek istedgimi. Kapanmadaki amac kendini korumak icin degil mi. Mahremini kapatiyosun ama neden mahremini evlilik disi baskasiyla paylasiyosun. Sadece kapalilar yapiyo demiyorum. Kapaliyi baskasindan ayiran ozellik bu onu farkli kilan bisey. Hem yarasi olan gocunur sen niye ustune alindinki

• 1ay

kapalilar derken bende giriyorum oyuzdrn , yaram olsa gizli yazardım , böylelerinin varliginin herkes farkında bende diyorum her kapalı namuslu degl her açıkça o. değil diye ama bunu öyle bir anlatmissinki sanki kapalilari kötülemek gibi amacın var , ve bütur kapalilarin sayisida az fazla değil zaten kapanan da moda içinde geri acar zaten

• 1ay

Kapali kz muhafazakar oldgu icin kapanir. Erkek dindar diye kapaliya yoneliyo kiz hemen veriyo. Dusunurse acikta verir. Ne farki kaldi aciktan. Bunu acikta yapar. Ama muslumanlk bas kapatmayla olmuyo. Her kapaliya soylemiyorum bnu. Mevlananin dedgi gibi ya gorundugun gibi ol ya da oldgun gibi gorun. Basortusunu boyle kirletmeleri cok yanlis. Bnu anlatmak istedim.

Yükleniyor...