Ne yapsam? Siz ne yapardiniz?

Ben yurtdisinda yasayan ve 23 yasinda biriyim. Burada cok sikildim, bunaldim her konuda sikici ve kötu. Ailemle pek iyi gecinemiyorum ve arkadasliklarda burada Turkiye gibi olmuyor maalesef.
AMA Turkiyeye gelebilmem icin 1+1 eve ihtiyacm var ama kiralik istemiyorum cunku zamanla cok geliyor ve residence istyorum tek yasayacagim icin daha mantikli geliyor.
Burada yaklasik 20 ay calismam gerekiyor 1+1 ev icin, sizce deger mi? Ve ayni zamandada kalmak istemiyorum cunku butun arkadaslarim evleniyor/ evlendi ve bir ben kaldim ve muhtemelen 20 ay sonra hepsi coluk-cocuklu olur ben daha hayata 1 basamaktayken :( Ne yapsamm bilemiyorumm.
Yasadigim sehirde is yok, okul yok, sosyal hayat yok!!
Ama ayni zamanda 25 yasinda 1+1'im belki olucak ama ben hep yalniz olucam sonra bu 20 ay boyunca kazandigim parayi geziye, eglenceye vs. harcayamiycamm
Sanki 25 yas cok yasli gibi :(
Ne yapiyiimm?

• Yaklasik 20 ay kalirdim
    50% (3)70% (7)62% (10)Oy Ver
  • Yaklasik 20 ay kalmam
    33% (2)10% (1)19% (3)Oy Ver
  • Diger ;
    17% (1)20% (2)19% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay guncellll

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben 33 yasindayim evde aracda çok şükür var tek başıma ve eğlenceli huzurlu yaşıyorum istersen yaparsın 😉

0|0
    0|0
    • 1ay

evet ama 20 ay burada kalmam gerekecek ve butun arkadaslarim evlendi ve muhtemelen 20 ay sonra coluklu cocuklu oolurlar bende hala böyle... bilmiyorum ki napsam

• 1ay

coktaan karar verdim, ulkem benim herseyim burada dogdum ama burasi herzaman bana yabanci geldi, hic birzaman evim gibi hissedemedim, zaten insanlarindada is yok, her firsatta muslumanlari Turkleri vs. kötulemeler ama yazlarida musluman ulkeleri gezmeyi iyi biliyorlar

• 1ay

o zaman gerekeni yap 😉

Erkekler Ne Diyor 5

• Pişman olursun gelme.

0|0
    1|0
    • 1ay

Neden oluyim? Bu ne ya Turkiyeyi kötulemkten baska isiniz yok , nasil bir Turk gencligi bu utanc verici!!

• 1ay

Hayir vermiycegim ! Git avupanin köpegi ol

• 1ay

Ok by

• İstedigin seyler için caba gostermen gerek. O yuzden 20 ay kalırdım.

0|0
    0|0
    • 1ay

iste istiyorum ama zaman... zaman gidiyor ve 25 yasinda Turkiyeye gelmek cok gec zaten butun yasitlarim evleniyor

• 1ay

evet haklisin, Tesekkurler iyi aksamlar

• 1ay

Rica ederim ✋

• 25 çok değil 20 ay çalışıp gelip türkiyeden ev mi alacan

0|0
    0|0
    • 1ay

evet aynen ve 25 bana cok geliyor, Şu an 23 ve cogu arkadasim evlendi ben bunlarla ugrasiyorum... bilmiyorum

• 1ay

tamam tesekkurler

• 1ay

Rica ederim

• residence mi dedi o?

0|0
    0|0
    • 1ay

evet öyle dedim?

• 1ay

bulduysan hemen pazarlik et... İstanbul'da mumkun olmamaliydi tuhaflik var o iste ya

• 1ay

valla bir suru ilan buldum ben hic tuhaflik var gibi gelmedi bana

• ver kurtul bu stresten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...