Çok kırgın ve kızgınım. İçimdeki kinden nasıl kurtulurum?

Merhaba. Lütfen okuyun. Benim en yakınım hatta kardeşim olarak gördüğüm bir çocukluk arkadaşım vardı. Ne zaman üzülsem, kötü bir şey yapsam, mutlu olsam, incinsem onunla paylaşırdım. Kimseye anlatmadıklarımı o bilirdi. Oysa ben onunla her şeyimi paylaştıkça o da annesine anlatıyormuş. Annesi de öyle böyle dedikoducu değil. Anneme söyleyemediğim bazı şeyleri gidip anneme anlatmış. Her zaman beni kıskandığını düşündüm çünkü ben hep istediğim hayatı yaşıyordum o ise yalnız ve kötü bir hayat yaşıyordu. Ben hariç yakın arkadaşı yoktu olsa bile araları hemen bozuluyordu, erkek arkadaşı olmamıştı ve başarısızdı ayrıca pek güzel değildi. Yine de her koşulda ona destek olmaya çalıştım, her zaman yanında oldum. O ise beni hiç bir konuda desteklemedi, başarılarımı hep kıskandı. Şimdi içimde ona karşı bir nefret var. Bu nefretten nasıl kurtulurum? O arkadaşımda hala çok fazla sırrım var bu yüzden hayatımdan çıkaramıyorum çünkü hala onları bana karşı kullanabilir.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kin tutma ama buda sana bir ders olsun.. hersey anlatilmaz. Ve o kisiden uzak durmalisin.. Uzulme o kaybeti sen degil ;)

0|1
    0|0
  • kes lan kızgın olsan ne yazar

0|0
    0|0
    • 1ay

Böyle kaba yorumlarla gelceksen hiç yazma

• 1ay

iyi zaten okumamaıştım

Kızlar Ne Diyor 1

• Kin tutmak iyi degil tutma

0|0