Fethullahçı teröristlerden dolayı dolar fırladı son 3 seneden beri. Alımgücü eridi. Düşünceleriniz neler bu konuda?

Dolar gezi zamanında 1.80 liraydı. 17 25 aralık 2013 ten 2014 temmuza kadar 2.14 liraydı. 2015 ocak ayında 2.35 ti. ve 2017ye girecez dolar şu an 3.11 belkide 3.20 olacak kısa sürede. Ben Türk milliyetçisiyim. Bu tse ce sertifikalı orysp ccg fethullayhdan dolayı akpye oy attım. Akpde orysp bir parti ama. Bu devletin her bir metrekaresine hukuka, emniyete, askeriyeye, her yere bu orysp fethullahçılar sızmış. SaĞLAm bir yerden bilgi edindim. Bu 15 temmuz halkı yoklamak adına ufak bir provaymış. Ben ve bunu diyenler daha kanylı bir girişim bekliyorum. Nolacak bu işin sonu.

Güncellemeler:
1ay Bunu burdan diyorum. Hulusi akar bile fethullahçı olabilir. BU adam erdoğanada suikast yapabilir.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Tuğrul Türkeş'in de dediği gibi: "Arabanın amortisörü patlasa Fetö yaptı." diyorlar.

0|0
    0|1
  • Korkaklar hergun cesurlar bir kere ölür herşey olacağına varır

0|1
    0|0
    • 1ay

Akpli zerre değilim. inada destekliyorum. devlet fethullahın eline geçmiş. akplilerde fethullahın taşeron elemanlarıymış. bu orysp çocuğı fethullaha inanan ondan olanda çok bu ülkedeeee. canımıza zerre bir şey olmaz. ama ekonomin mahvoluyor. Zengin değilsen rezil rüsva hayat yaşarsın şuanda yaşıyondur belki. Asgari ücret 1000 lirayken daha iyiydi geçinme. A dan z ye ne zamlar yapıldı bee. götylerine girsin o 300 liracık para

• 1ay

buda benim altıncı hissim. hulusi akar bence fethullahçı ya bu ya da bu tarzda biri erdoğana suikast yapabilir. yeni atanan kel içişleri bakanı olan şahısta erdoğana suikast yapabilir

• 1ay

Hulusi Akar amerikaya gitti ya bakalım

Yükleniyor...