8 yıllık arkadaşımın bana yaptığını affetmeli miyim?

merhabalar. Ben burayı bir kardeş, abla, abi, kanka ortamı gibi görüyorum. bu derdimi yaklaşık birbuçuk aydır kimseye anlatamadım. ve siz ablalarıma, abilerime, kardeşlerime anlatmak istiyorum. belki aranızda tecrübeli olsun tavsiye verecek olsun birileri vardır.

arkadaşlar ben 19 yaşındayım. üni. ye yeni başladım. ve yaklaşık orta 1 den beri her şeyimi bilen, derdimi dinleyen, yeri gelince çılgınca gülüp eylendiğimiz vs vs çok güzel bir akdadaşlığımız var (dı).
malum geçen yıl lisemizin son senesiydi. arkadaşımın dersle alakası pek yoktur. dersleri pek iyi değildir. biraz içine kapanık gibi kimseyle arkadaş olmaz ama yaklaşınca açılır (ben de öyleyim bu arada). öğretmenin anlattığı dersi pek anlamazdı. dersaneye falan da giderdi ama gerçekten bir tek benim anlattıklarımı anlardı. ben bu kızı okadar sevmişim, öyle içten candan bağlıydım ki nezaman onu görsem acaba bu kız üni. de ne olacak lys ygs de ne yapacak vs vs. üzülüyordum. gerçekten annesi gibi endişeleniyordum.
gercekten onu cok sevdigimi size söylemiştim. baktım gerçekten bazı şeyleri kapasitesi almıyor bu kız üni de de yapamaz. dedim o zaman ben onun seviyesine inicem! anca böyle olucak artık! neyse lys ye girdik ygs ye girdik falan ben bu ara o ne yapıyorsa onu yaptım. hatta kendimi öyle kaptırdım ki lys-ygs de her dersten en az 4 soru bile bile yanlışları işaretledim! sırf aynı üniye gidelim (ki şansımız vardı tanıdıklar vs vs vardı) her neyse yaz tatili geldi. sınavlar bitti artık 3-3.5 ay sonra üniye başlıycaz sürekli düşünüyorum acaba ne olucaz vs vs. hayatımın en kötü yaz tatilini geçirdim! sitresten bir dönem hastası olduğum tiroidim tekrarladı. (ayıptır söylemesi) tatile gittim orda bile ailem eylenirken ben otel odasında gizlice ağladım. çok duygusal bir insanım. tatildeyken arkadaşımın özel bir üni. ye yazdığı (onların hali vakti durumu iyidir. biz ortalamanın biraz üstü bir aileyiz.) haberini aldım. gerçekten yıkdım. tam istediğimiz üni ye yazılıcaz derken

Güncellemeler:
1ay de daha iyi olur artık takmamaya başladım (ama bundan önce bayağı bir depresyon dönemi oldu)
herneyse üniye başladım artık, seviye benim seviyemden çok daha düşük. insanlar tuhaf. hiç benlik deyil. arkadaşım gözümden çok düştüğü için sadece soğukça mesajlarına cevap veriyordum. ee sizin ordaki tipker nasıl falan dedi ben de anlattım. ve aldığım (hatırlatırım onun yüzünden o insanlarlayım) "iyy iyi ki orada okumuyorum. bizimkiler çok modern!" ya bu yapılır mı ya. ben o günden beri hiçbir şekilde
1ay anneme neden bana cevap vermiyor gibi mesajlar atıyor. ben çok yanlızım ondan başka doğru dürüst arkadaşım yok. büyük kullanılıp atılmış gibi hissediyorum dün gece onu rüyamda gördüm bu gün ağlamaktan okula gidemedim. rüyamda o irtibata geçmediğim süre boyunca olan olayları sevdiğimiz çocukları vs. öyle bir dertleşiyorduk ki sanki hiç kötü bişey yaşamamışız gibi. eskilerdeki gibi ve bana hep derdi ki kimi rüyanda gördüysen o seni özlemiştir...

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• senin durumunu bizzat yaşadım tek bir can dostum kardeşim diyeceğim insan vardı senin dediğine benzer birşey oldu her aklıma geldiğinde sövüyom

sana önerim öyle bir insanı takma boşver gitsin 2 kuruş değmez parasına arkasına güvenen birinden hayır gelmez sana istersende seneye tekrar ygsye gir 1 yıl geriden başlamış olursun onun yüzünden ama değer çünkü istemediğin bir üniverstede 4 yıl geçmez !

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten bende bu durumun aynısını değilde benzerini yaşadım 8yıllık arkadaşım lisede beni bıraktı ama ben başka birini buldum ve iyikide bulmuşum şu an en yakın arkadaşım o malda yanlız kaldı zaten üzülme bence ama bende çok kötü şeyler yaşadım şu an çok mutluyum yani arkadaşlar edin gez dolaş derslerinede önem ver ama bari kariyerin iyileşsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Cok akillica is yapmissin be kardesim. bazen herkes kendi bacagindan asilir. bunu birdaha yapma olur mu. Gecmis olsun olan olmus

0|0
    0|0
  • Destan yazmişsin okumadim ağa

0|0
    1|0
  • Ee sonra

0|0
    0|0
    • 1ay

gerçekten şu an bunları yazarken çok zorlanıyorum. ona kıyamıyorum ama çok kullanılmış hissediyorum (yutkunamıyorum şu an :d) napıcağımı bilmiyorum. artık gerçekten piskolojim çöktü. kimseye bir dert anlatamıyorum. yanlızlıktan kendimle, iç sesimle konuşmalara başladım.
      arkadaşlar bir yardım edin. neyapabilirim? Çıkmazdayım

• 1ay

Kesinlikle guveni bir kere kaybettinmi kolay kolay kazanilmiyor

• 1ay

Aynen oyle

• abi abla arkadas ortami yazdigini gorunce okumadim. ana fikri ne mevzunun?

0|0
    0|0
  • buna yorum kolay da sen once bir kendi hatanı başkasına biçme

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok herkes kendi tercihinden kendi sorumludur. Sen onu değil o seni kaybetmiş. 😊

0|0
    0|0
  • Anlaşmış miydiniz aynı uniye gidicez diye

0|0
    0|0
  • Sen çok iyi bir dostsun

0|0
    0|0
  • okumadım ama bence affet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tekrar sınava gir bırak o kızı da napıyorsa yapsın

0|0
    0|0
  • İste iyilikten maraz doğar tecrube olmus sana kımse ıcın hayatından fedakarlık etme kız hemen satıs

0|0
    0|0
  • Siz çocuksunuz daha yaaa ayyyy Canlarım benim

0|0
    1|0
  • Neden böyle bir fedakarlık yapasınki. Bence sen kendi kendine yapmışsın. Ne olursa olsun senin geleceğin ve kimsenin bunu engellemesine izin veremezsjn

0|0
    0|0
  • Hayatının en büyük g. erizekalılığını yapmışsın

0|0
    0|0
  • Sen doğru bildiğini yapsaydın yüksek yerleri yazmasaydın mesela? Ve o sana yanlış yap demediyse bu senin suçun iyi niyet falan değil salakalık

0|0
    0|0
Yükleniyor...