merhaba sizce idam gelmelimi arkadaşlar idam gelsin diyenler?

son zamanlrda görüyorsunuz kedıye tecavüz edılme vakalarını vs vs gıbı nedenler işte ne düşünüyorusnuz

Güncellemeler:
?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• terörist için gelse fena olmazdi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hukuğun adaletin olmadığı yerde idam nasıl uygulansın? Deliye uymayın siz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ıdam kesınlıkle gelmelı !!! ama ıkıncı ceza olarak uygulanmalı. mesela tecavuz ıcın ılk ceza hadım olmalı. hırsızlık ıcın ılk ceza el kesmek olmalı. tekrarlanırsa can alınmalı. bknz: arabıstan... ne hırsızlık ne tecavuz olayı var. hele bı yapsınlar

0|0
    0|0
  • İdam gelmeli

0|0
    0|0
    • bazıları gelmesısn dıyor ama sız bu namusu cokönemsıyorsunuz dıyor

• bırı yorum yapmiş cok sınır oldum ya amma takıyrusnuz dıye namusa sızde dıye

• Okudum o yorumu kız aslında ölen insanlar için gelmedi demeye çalışıyor herkesin bakış acısı farklı sonuçta ama bir yandan da o insanlar için idam kurtuluş olur ölüp acı çekmekten kurtulurlar onlara işkence lazım işkence görmeliler hergun her saat

• Gelsin

0|0
    0|0
  • Siz bence namusa serefe cok takmissiniz kafayi. Ondan bu ladar istiyosunuz idami. Biri adam oldurur onun icin istemezsinoz ama konu namus olunca idam hadim kesrn bicin... yazik size be

0|0
    0|0
  • İdam cinayettir

0|0
    0|0
  • idam gelmesin işkence yontemleri gelsin ne yani hayatinizi kirleten kisinin bir kaç dakika içinde kurtulmasi kesinlikle hic iç acicı değil işkence çektirilmeli kan akisini seyretmeli türlü işkenceler çektirilmeli

0|0
    0|0
  • idam gelmeli

0|0
    0|0
  • Bazı şerrefsizlere gelmeli.. Evet.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gelmeli

0|0
    0|0
  • gelmeli ama gerçekten hak edenler için işlemeli.

0|0
    0|0
  • Gelmeli !!!

0|0
    0|0
  • Idam gelirse suclularin asilcaginimi saniosun sen. veya iranda Şu an tecavuz olaylarihin pisliklerin olmadiginmi dusunuosn idama ragmen. Her sene daha fazla artiyor suc oranlari

0|0
    0|0
    • işte gelse korku olur ınsanlara hiç degılse sorunda kalkar gııb görunmesse göz kokrutucu olur galıba

• Vay kandirikci. d

• neden kandırıcık oluyorum yasımı öyle yazdım ama sonra deimıyormus dıye bende öyle kaldıı :)

• hukuk sisteminde adalet yokki gelse nolucak belki suçsuz insanlar ölücek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gelse ne olacak, bir şey değişmeyecek. Suç oranı hala aynı olacak.

0|0
    0|0
  • Evet gelmeli

0|0
    0|0
  • Her türlü idamın gelmesini istiyorum.

0|0
    0|0
  • Gelmeli

0|0
    0|0
  • idam şart bir kaç p. içi idam etsen