Eski komşum neden böyle yapıyor? Amacı ne olabilir?

Öncelikle hepinize iyi akşamlar..

33 34 yaşlarında abla dediğim bir eski komşum var, evli ve çocuk sahibi. önceden çok sık gelirdi bize. geldiginde şu tatliliğa , boya posa bak , ne yakisiklisin sen oyle, sacina sakalina kurban olurum senin derdi. her gordugunde yine diyor yolda. gecen aksam denk geldim evine birakayim dedim , evinin onune gelince eve davet etti gel kahve icelim yeni evimi gormedim gezdiririm seni birazda laflariz dedi. isim var dedim cikmadim , sonra sakalimi kisalttim bana birsuru laf soyledi neden kisaltiyosun falan diye kizdi, bir kac gun oncede bize geldi yine ayni laflar , hatta ben evlenmeden once nerdeydin sen deyip omzuma dokundu, sonrada keske sana bakarak cocuk yapsaydim belki cocugum sana benzerdi dedi.

sizce derdi ne olabilir ben iyimser yaklastim hep kardesi olarak goruyor diye fakat sonra aklima takildi, nasil davranmaliyim gordugum zaman?

Güncellemeler:
1ay Gorusmeme gibi bir luksum yok 😬Esinin annesi babasi bizimkilerin kankisi surekli geliyorlar😬Ve cogu zaman isyerinin onunden gecmek zorunda kaliyorum ve yine laf atiyor o zamanda yakisima bak be diye😭

0|0
34|8

En İyi Kız Görüşü

• Durumunu anlıyorum. Niyetini anlayamıyorsun kafana takılığı için de rahatsız olmaya başladın. Valla bişi varsa kokusu çıkar zaten o zaman da tavrını koyar tepkini verirsin. Sen de ne bileyim bakalım inşallah hayırlı bir kısmet bulunca evlenirim ben de gibi Allah sahibime bağışlasın gibi, Abla kısmetimi kapatıcaksın gibi konuş hatta hep abla falan de o zaman niyetini belli etmiş olursun zaten

0|1
    0|0
    • 1ay

Kismetimi kapatcaksin diye diyip kizmistim bir kere. aynen rahatsizlik veriyor ne yapcam kararsizim konussammi

• 1ay

ya bence dediğim gibi abla falan de niyetin belli olur zaten. Olmadı yalandan ya bir kız var çok beğeniyorum seviyorum de uydur mesela sonra çıkmaya başladık de yalandan öyle git yani ne olacak. Foto isterse de kimseye göstermiyorum o benim güzelim nazar değer ona sonra kıyamam diyebilirsin örneğin

• 20gün

Eig icin tesekkurler

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 33

• Amacı belli, yanıyor..
    Seni her gece hayal etmiyorsa bende ne olayım.
    Bence yüz verme uzak dur ve soğuk davran.
    Sen 12 yaşında çocuk değilsin ki sana öyle laflar edip sakalını elliyor. Resmen halleniyor sana. Selam de geç Merhabaya durma.

1|1
    0|0
  • Abi belki sana öyle geliyor ama evet fazlasıyla yakin davranıyor gibi ama kardeşi gibi de görüyor olabilir hiç cümle içerisinde kardesim falan dediği oluyor mu?

0|1
    0|0
  • Kaç sen kaç...

0|1
    0|0
  • Seni beğendiği içindir ben kötü bir niyet sezmedim açıkçası.
    Zamanla gerçek niyetini belli eder zaten.

0|1
    0|0
    • 1ay

Vala bende hep iyi dusundum ama herkes kotu niyet diyor.. Rahatsiz olmaya basladim ama. konusayim diyorum korkuyorum ters tepecek diye.

• Sorry okumaya üşendim

0|1
    0|0
  • Zilli

0|1
    0|0
  • azgın mı ne evli bir kadının böyle konuşması hiç hoş değil :/

0|1
    0|0
    • 1ay

Aynen oyle rahatsiz oluyorum. disarda deyince yanlis anlasilcak diye korkuyorum

• 1ay

Tamam yazmadım say pes ediyorum :D

• 1ay

Sonunda 😂

• Ne kardeşi? Tahrik oluyo bildiğin. Tersle

0|1
    0|0
    • 1ay

bir git ya diye tersliyorum niyetini bilmiyorum buyuk benden birseyde diyemiyorum

• 1ay

Asıl böyle de yapabilir yani ne yapacağı belli olmaz. Ters dur gülme açık açık söyle abla yapma böyle istemiyorum de

• 1ay

Vala ne yapcagimi sasirdim terslesem suc terlesmesem suc

• Yakinda eve atar seni uzak dur ondan sgzhxg

0|1
    0|0
  • Kadın sana yazıyor kolla kendini :)

0|1
    0|0
  • Kadın resmen zevke gelmiş, uzak dur yani

0|1
    0|0
  • Uzak dur ondn bnce

0|1
    0|0
  • Yuh bunun nesine iyimser yaklasiyorsun?

1|1
    0|0
    • 1ay

İnsanin icini bilemiyosun ama iyi yonden bakmaya calisiyosun hep

• 1ay

Sevgilim var de kiz arkadasimla gorusmeye gidiyorum de uzak dur kendi hayrina. Elinden geleni yap davranislari hic normal degil

• 1ay

Soruyo sevgilin var mı diye. kac tane istiyosun diyorum😂 is yerinin yaninda takildigim kafe var surekli orda goruyo arkadaslarla falan gorecegi yerde oturuyorum inatla

• normal ya herkesin karakteri farklı altında bırsey arama

0|1
    0|0
  • Valla adamın topuğundan kan alırım bana biri bunları dese bildiğin sapık o bea

0|1
    0|0
    • 1ay

Sen alirsin kadinsin. ama ben erkegim adimi cikarir iftira atar kadin bu😬

• 1ay

Annene soylesene deki ben bu kadının bana iltifat etmesinden biktim usandim ya sen söyle oğluma saka yapma diye ya da ben kalelerini kirarim dedirt anneye

• Bildiğin sana yazılıyor kadın ayıp be 😒😒

0|0
    0|0
  • Canı dayak istiyor 😏

0|2
    0|0
  • Yasık yasık 😂😂😂 uzak dur bence bu böyle devam etmez 😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • niyeti bozmuş hazirlikli ol😂

0|1
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|1
    0|0
  • uzak dur

0|1
    0|0
  • Oha kadına bak

0|1
    0|0
  • Bence ilişkini kes çünkü evli diyorsun sendn bir ilgi goruyosa böyle yapar. Sonradan belki sana iftira atabilir kocası falan girer araya hiç hoş olmaz ilişkini kesmelisin.

0|1
    0|0
    • 1ay

Evet evli esi genelde nobette. vala hic yuz vermiyorum abla bir git ya diyorum oyle dedikce

• 1ay

Kararsız duygular hissediyor😁😁

• 1ay

Bende cok kararsizim😬

• o kadınla yalnız kalma :D

0|1
    0|0
  • Araya mesafeni koymalisin bence davranislari hic de masum gorunmuyor

0|1
    0|0
  • niyetini belli etmemiş direk dile dökmüş bariz..

0|1
    0|0
  • Bencede niyeti bozuk Bunun. Sana göz koymuş... Ne tuhaf insanlar varya iğrendim sen mesafeni koy. Öyle konuştuğunda dön git birsey derse de açık söylersin Abla ben rahatsız oluyorum öyle konuşmandan falan. Bunda birsey yok

0|0
    0|0
  • Konuşmalısın bence ,2 de tersledin mi bitmiştir.

0|1
    0|0
  • niyeti bozuk.

0|1
    0|0
  • aynen hic hos degil ya inadina abla de teyze de anasinj satiyim

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• "ver yansın ortalık anasını satayım" diyor

0|1
    0|0
  • uzak dur..

0|0
    0|0
  • öyle bir pozisyon mu var? o sana bakarak çocuk yaparken sen ne yapacak mışsın, sordun mu? 😂😂

1|0
    0|0
  • kendıne ne kadar hakim olabılırsın orası muamma , ama ne ıstedıgını sen de bızler kadar anladın

0|0
    0|0
  • sana göz koymuş belli ki :)

0|0
    0|0
  • Ablanın niyeti iyi değil D:

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...