Eski komşum neden böyle yapıyor? Amacı ne olabilir?

Öncelikle hepinize iyi akşamlar..

33 34 yaşlarında abla dediğim bir eski komşum var, evli ve çocuk sahibi. önceden çok sık gelirdi bize. geldiginde şu tatliliğa , boya posa bak , ne yakisiklisin sen oyle, sacina sakalina kurban olurum senin derdi. her gordugunde yine diyor yolda. gecen aksam denk geldim evine birakayim dedim , evinin onune gelince eve davet etti gel kahve icelim yeni evimi gormedim gezdiririm seni birazda laflariz dedi. isim var dedim cikmadim , sonra sakalimi kisalttim bana birsuru laf soyledi neden kisaltiyosun falan diye kizdi, bir kac gun oncede bize geldi yine ayni laflar , hatta ben evlenmeden once nerdeydin sen deyip omzuma dokundu, sonrada keske sana bakarak cocuk yapsaydim belki cocugum sana benzerdi dedi.

sizce derdi ne olabilir ben iyimser yaklastim hep kardesi olarak goruyor diye fakat sonra aklima takildi, nasil davranmaliyim gordugum zaman?

Güncellemeler:
Gorusmeme gibi bir luksum yok 😬Esinin annesi babasi bizimkilerin kankisi surekli geliyorlar😬Ve cogu zaman isyerinin onunden gecmek zorunda kaliyorum ve yine laf atiyor o zamanda yakisima bak be diye😭

0|0

Kızlar Ne Diyor 33

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...