Üniversitede ikinci senem ve kanı beş para etmeyen biri tarafından aşağılanıyorum?

Önceki olaylardan bahsetmeyeceğim sineye çektim hepsini karşımdakileri hep çocuksu bulurum ve genelde söylenenleri ciddiye almam. Ama bir fırlama çocuk varki Allah düşman başına vermesin. Futbolla aram iyi değildir, ib*enin evladi arkadaslarina Volkan soyle top oynar boyle top oynar diye dalga gecmis. Arkadaslari yanima geldiler seni arkadasin cok methetti bu hafta hali saha maci olacak sen gelir misin dediler. Sinirlendim kim dedi onu diye sordum, arkadaki bizim elemani gosterdiler. Ona dogru baktim ya bir s*ktir git arkadas dercesine jest hareketleri yaptim. Arkadaslara dedim basketbolla yuzmeyle aram iyidir sadece bu cocuk cok firlama takmayin siz onu dedim. Ders bitti cocuk merdivenlerden asagi dogru inerken yuzunde p*c gulumsemesi vardi sadece beni asagilamak icin guluyordu. Yuzume bakmadi, s*ktir oldu. Bugunde ders var arkadaslar bana tuyo verin bu firlamayi nasil alt edecegim? Sunu da soyleyeyim cok yuzsuz beyefendi ne kadar laf sokarsam sokayim saldiriyor arkadaslarima kotuluyor beni bunu ciddiye almayin diyorum ama bana olan saygilari gunden gune azaliyor arkadaslarimin. Zor durumdayim universiteye gitmeye keyfimde olmuyor bu firlamayi nasil alt edecegim kavga dovus olmasin istiyorum simdilik onlar son care...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir tepki verme ve arkadaşların yanına gelip onla ilgili bir sey demeye başladığında pek umrumda olmadığını ve onunla ilgili şeyler için vakit harcamicagini soyle. Ve o çocuk ne yaparsa yapsın tepki verme sen sinirlenip tepki verince yani sinirini belli edince onun hoşuna gidiyor istediğini elde ediyor hiçbir tepki verme orada çırpınıp dursun bir süre sonra yaptıklarının işe yaramadığını görünce uğraşmayı bırakır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben olsam o hanım evladının yüzüne oturtturdum ki adam olsun bidaha yapamasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendını asagılattırmaa

0|0
    0|0
  • sende onu aşağıla kank

0|0
    0|0
  • Kendi haline birak

0|0
    0|0