Kaybettiğinizde aslında kazandığınızı hissettiğiniz tecrübeleriniz var mı?

Kaybettiğinizde aslında kazandığınızı hissettiğiniz tecrübeleriniz var mı?

1|2
5|36

En İyi Erkek Görüşü

• Ailem ayrıldığında kaybettiğimi düşündüm ama aslında kazanmışım hayatım daha güzel
    -Her aile melek değildir babam sırtıma vura vura oklava kırmışlığı var böyle bir aile ortamından sonra gitmelerine sevinmeme şaşırmazsınız heralde

1|0
    0|0
    • 1ay

Çok sağol eig için :)

Erkekler Ne Diyor 35

• Evet benim var. 8 yıllık bir ilişkim vardı sonu aldatmayla bitti. İnsan ilk başta kaybettiğini hayatının alt üst olduğunu düşünüyor. Ama şu an baktığım da böyle bir eş ister miyim mümkün değil. İstediğin şeyi bulmak için elinde olanı kaybetmen gerekir. Bitmeden başlamaz unutma

1|0
    0|0
  • Kaybettiklerimden sonra kazanımlarda hislerimin ve de hayat tecrübesinin birlikte uyumunun önemini anladım. Tecrübeler her alanda değerli; ama en önemlisi iç hislerimin kuvvetli olması esastır. İç hisler her zaman doğru olduğunu gösterdi. Bunu anladım geç de olsa biraz.

1|1
    0|0
  • çok fazla özverili davranmak anlayışlı olmayı bırakınca
    aslında o insanın sana kötü geldigi için mutsuz oldugunu fark ediyorsun
    bu bir kazanımdır..

1|0
    0|0
  • bir gün hastaneye gittim.. sağlığımı kaybetmiştim.. Sonra bu hastalıkla birlikte yaşama daha güçlü dirençli durabilmeyi öğrendim.. ve bu hastalıkla birlikte daha iyi bir vücuda sahip oldum spor yaptım sağlıklı beslendim..
    bir nevi kaybederken kazandım ha olmasa iyi mi tabikide iyi. ama başa gelen çekilir :)

1|0
    0|0
  • Yaşanmışlık desek daha geniş bakabiliriz. Yaşanmışlıklar iyi ve kötü tecrübeler sayesinde yol gösterici olur. İnandığımız doğruların hata olduğu gerçeği acı olsada olgunlaştırır bizleri.

1|0
    0|0
  • Yok benim tam tersine oluyor

2|0
    0|0
  • Her kaybımda yeni şeyler öğrendim, özellikle iş konusunda. Arkadaş konusunda da kayıplar oldu ama ondada başka tecrübelerim oldu

1|0
    0|0
  • Var, çocukluk aşkım. Zamanla herkes yeniden yazılıp, yeniden çiziliyor, çok tanıyorum derken yeni baştan hiç tanımadığın bir insan olabiliyormuş. Haliyle artık ilişkilere mantık üzerinden yürüyorum, olay işin sonunda mantıkda bitiyor.

1|0
    0|0
  • bütün kaybettiklrrim beni daha iyi düşünmeye zorladı.. hatalarım azaldı.. bunlar hep benim için bir kazanım oldu. örnek yok. çünkü nefes almak zaten bir örnek

1|0
    0|0
  • Genelde öyle oluyor bende

1|0
    0|0
  • Kayiplarimiz olgunlasmamiza neden olabilir ve bu bir kazantir. Ama ayni hatayi yapana'da esek denilebilir.

Örnek : evlendim ayrildim.. Kaybettim evlilikte ama iki tane sehzadem'i kazandim..

1|0
    0|0
  • Her kayıpta az veya çok Kazan'ımda var sanki

1|0
    0|0
  • Aşkta keybettiklerim güzel birer tecrübe oldular bana. Çok seversem üzüldüğümü, üzersem sevildiğimi ögrendim 😉

1|0
    0|0
  • Evet var ticarette kendimce büyük bir miktar para kaybettim ve öğrendimki herkez benim kadar sözüne sadık değilmiş ve çek denilen şey parası ödenmezse kağıt parçasıymış

1|0
    0|0
  • varlar

1|0
    0|0
  • her ilişkim..

1|0
    0|0
  • İhanetttt

1|0
    0|0
  • Bir iki can simidi degerınde tecrubem var

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Evet biraz erken yasta etkisi agir seyler yasadim ama buna degdi pisman degilim 💃

1|0
    0|0
  • Buna tecrube diyoruz :D

1|0
    0|0
  • Kaybede kaybede / azala azala,
    Kazanıyoruz / artıyoruz aslında...

1|0
    0|0
  • Kaybetmeyi daha çok seviyorum hırlsandırıyor :)

1|0
    0|0
  • Kaybedince kazanılan bir durum görmedim, ama vardır.

1|0
    0|0
  • Var oldukça cok

1|0
    0|0
  • evet var ama kelimeye dokmek zor tanımlayamıyorum

1|0
    0|0
  • Acılarım...
    Beni daha mutlu kılar.
    Tabi kaybettiğim sadece sancılarımsa...

1|0