Ne oluyor bana böyle?

Arkadaşlar ben tekirdağ da ikamet eden ama okumak için konyayı seçen biriyim. Tekirdağ sarkoy hatta. Köy sanmayın lütfen bodrum marmaris gibi bir yer. Yerli yabancı turist çeken kışın 16.000 yazın ise 200 - 300.000 nüfusa ulaşıyor.

Neyse efendim. Ben tekirdağda oldukça aktifimdir. Selam vermekten yolda yürüyemem. Hani ortamın zıpır çocuğu benimdir. Fakat konyaya geldim geleli duruldum. Normal şartlarda bütün sinifla çoktan arkadaş olmus olmam gerekirken kendimi geri çekiyorum. Tanışmaya gelen kızlara kısa cevaplarla bakislarimla beni rahat bırak diyorum. Erkekler konusunda da öyle.

Noluyor arkadaşlar bana? Olgunlaşmadan kaynaklı bir şey olabilir mi bu?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• genelde lisedeki karakterinle üniversitedeki karakterin farklı oluyo aynı durumu ben de yaşadım. bazen eski arkadaşlarının sana yettiğini düşünüyosun bazen çevrendekilerin davranışları rahatsız ediyo bazen sadece kendi kendine kalmak istiyosun. yani o an için bir sürü bahane bulabiliyoruz :) bence ekstra bisey yapmana gerek yok sadece yanına gelen insanları bakışlarınla uzakşaştırma yeter :))

0|0
    0|0
    • 1ay

Bana sanki fazlaliklarmis gibi geliyo. Sanki benden bir şeyler goturucekler gibi. Ya da kullanip atacaklar. Bilmiyorum. Zor bir dönemden çıktım ve simdi de daha zor bir döneme giricem sanırım.

• 1ay

Ya anlatilacak çok şey var. Ben de kafanı sisirmek istemem. Düşüncelerin için teşekkür ederim. İyi akşamlar 😌

• 1ay

kafam şişmez ne zaman anlatmak istersen dinlerim. iyi akşamlar :)

• sen gül gibi şarköyü bırak konyaya git :) konyada deniz yok ondandır çorak toprakta durulmuşsundur sen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...