Yabancı Dil Öğrenmek Geliştirmek İçin Mektup Veya İnternet Üzerinden Bulunan Arkadaş Yüzde Yüz Etki Gösterir Mi?

Hep şu tavsiye edilir dil öğrenmek için internetten yabancı birini ayarlayın yazışarak öğrenirsiniz zamanla veya Alt yazılı film izleyin diye bunu yapanlar söylüyor peki yüzde yüz kesin öğretme garantisi var mıdır kız düşürme amaçlı öğrenilen dillerin faydasını görebilir miyiz ne düşünüyorsunuz :)Yabancı Dil Öğrenmek Geliştirmek İçin Mektup Veya İnternet Üzerinden Bulunan Arkadaş Yüzde Yüz Etki Gösterir Mi ?
#pilavüstü #DersimizYabancıDil #İnternetArkadaşı #MektupArkadaşı #DilÖğrenmek

• Evet Yüzde Yüz İşe Yarar Bu Taktik Dil Öğrenebilmek İçin :) Yabancı Dil Öğrenmek Geliştirmek İçin Mektup Veya İnternet Üzerinden Bulunan Arkadaş Yüzde Yüz Etki Gösterir Mi ?
    43% (3)60% (3)50% (6)Oy Ver
  • Hayır Ya Kız/Erkek Düşürme İngilizcesinin Ne Faydası Olabilir Ki Sana :) Yabancı Dil Öğrenmek Geliştirmek İçin Mektup Veya İnternet Üzerinden Bulunan Arkadaş Yüzde Yüz Etki Gösterir Mi ?
    29% (2)20% (1)25% (3)Oy Ver
  • Farkımı Ortaya Koydum Bana Özgü Düşüncemi Belirtiyorum :)Yabancı Dil Öğrenmek Geliştirmek İçin Mektup Veya İnternet Üzerinden Bulunan Arkadaş Yüzde Yüz Etki Gösterir Mi ?
    28% (2)20% (1)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay http://i.capsspot.com/s/31/6/1153617.png ikinci deki caps buydu olmadı ya: D

0|1
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Alanya gibi yerde halkın çoğu ingilizce biliyor. Peki bu nasılmı Basit merak ve anlama zorluğu çaba ve gayret Tükçe zor bir dil İngilizce bu yüzden bize zor gelir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...