Ünlü insanların her suçu işleme hakkı var mı?

Kendi kızına tecavüz eden Woody Allan ceza bile almadı.

Aynı şekilde 13 yaşında bir çocuğu şarhoş ederek tecavüz eden Roman Podalski sadece tazminat ödeyerek kurtuldu ve birçok sanatçının desteğini aldı. Neden biliyor musunuz? ÇÜNKÜ O İYİ BİR YÖNETMEN. Çünkü o The Pianist gibi harika bir film verdi bize. Üstüne bir de Oscar aldı.

Ülkemizde de Rüzgar Çetin ve niceleri var tabi.

Bunlara insanlık dışı diyemem zira tam olarak insanların yapacağı türden iğrençlikler.

1|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef öyle ama ALLAH katında onların tanınmışlıkları hiçbir şey ifade etmeyecek. O yüzden ölüm var.

0|0
    0|0
    • 1ay

Dinler gerçekten afyon olma görevini yerine getiriyor :) Ölümden sonra hayata inanın ki bu dünyada adalet aramayın, tam da bu suçları işleyen güruhun istediği şey. Bu yüzden sübyancılar din adamı oluyor.

• 1ay

Böyle saçma ve Batılıların görüşleri ile beyni yıkanmış bir şahısla karşılaşacağımı bilseydim susardım ki böyle lüzumsuz bir şeyle muhatap olmayayım.

• 1ay

Ateizmin doğuş yeri anadoludur, ne batısı?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Paran varsa mağdurlara avukatlara hakim ve savcılara dağıtır kalplerini yumuşatır gönüllerini alırsın. olay budur.

0|0
    0|0
  • hakları yok topluma ornek olmaları lazımken ıcınde cok az temız ınsan var san sohret ın bozmayacagı nadır ınsan var

0|0
    0|0
  • Şimdi ben bunlara ooorrrrrrr-rrusbuu çocuuuuu desem site yorumumu kaldır. Ama ben gerçekleri söyledim. Bunlar varya adi şerefsiz kansız insan olmayan, hayvandan daha hayvan.. daha aşağı bir mevkide piiiiiiiiiiijjjjjjjjjj

0|0
    0|0
  • Para çözer 😃

0|0
    0|0
  • İnsanoğlunun adalet sistemi iste bu kadar işliyor. O yuzden kotuler icin yasasin cehennem.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bazılarınız cehenneme güvenip bu dünyada adalet aramasın diye dinler uyduruldu.

• bence almalı işte kentı yaptığımız kanunlar kışe gore degışıyor
    yoksa dınımızde zaına suc zengını fakırı yok

0|0
    0|0
    • 1ay

Dininize göre o küçük kız tecavüze uğradığını nasıl kanıtlayacaktı?

• 1ay

Onu babamın ispat etmesi lazım. Ortada bir suçlama varsa sırf babam diye onun tarafını tutmam.

• 1ay

nasıl ısbat edecek adam
      onu anlat

• Bunlar babadan oğula nesil herhalde

0|0
    0|0
  • ünlü artı para

0|0
    0|0
  • podolski diye okuyan bir benmiyim

0|0
    0|0
    • 1ay

Polanski ve Allen olacaktı :D Yalnış yazdığımı soruyu gönderdikten sonra farkettim ama düzeltme gereği duymadım.

• 1ay

yok sorun değil estağfirullah

• maalesef böyle. woody allen özellikle rezil bir herif ama filmleri güzel. naparsın.

0|0
    0|0
  • Ünlerinden değil paralarından dolayı ceza almıyolar

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • para olunca boyle oluyor malesef

0|0
    0|0
  • sanmam ki,

0|0
    0|0
  • Bu dünyada var canım

0|0
    0|0
  • hayır yok ve olamaz

0|0
    0|0

• bigün biyerde birilerini vesile eder Allahdanda kacamaz ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Oyle bir haklari yok fakat para ile mahkemeyi satin alabilme haklari var ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...