Erkekler, KAVGA EDEMİYOM NASIL KAVGA EDERİM ?

Kavgada korkuyom nasıl korkumu yenerim yardımcı olun kavga durumu olduğunda dayak yiyom nasıl korkumu yenerim

0|0
6

En İyi Erkek Görüşü

• dövüş kursuna katil özgüvenli olursun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gereksiz bir şey, fiziksel olarak kavganın kazananı yoktur.

0|0
    0|0
    • 1ay

kardeşim karşıdaki beni dövüyo vuramıyom mal gibi daya yiyom dayak mı yemek lazım

• 1ay

Kardeşim biriyle kavga etmenin bir sebebi olur. Kavga etmene sebep olacak şeylerden uzak dur, kavgaya başvuran insanlar gereksizdir o insanlardan da uzak dur. Yeter.

• Git evinden uzak bir yerde herhangi biriyle kavga cikart var bilerek dayak ye. bir korkuyu baska sekilde atlatamazsin

0|0
    0|0
    • 1ay

aynen yapıcam kardeşim kafaya koydum teşekkür ediyom sana tavsiyen için

• Kavga etme. Medeni olun azıcık. Hiç yoktan takar biri bıçağı niyazi olursun

0|0
    0|0
  • bicakla gez cesaret gelir. d

0|0
    0|0
  • T*p musun la sen delikanlı ol olum.

0|0
    0|1
    • 1ay

ne alaka lan

• 1ay

Kardeş sen kimseye bulaşma eğer sana bulaşan olursa da geri vites yapma atar yap zaten yarıdan çoğunda yürek yok fazla gülme ciddi ol sert görün spor yap hem özgüvenin de olur kendine bak yani zaten öyle olursan kimse gelip sana dalaşamaz.

• 1ay

tavsiyelerin için sağol * başka yolu yok mu ne bilyim bana sataşanın ağzını burnun kırmak istiyom korkumu yenmenin yolu yok mu yoksa yenemezmiyim bunu soruyodum asıl soru bu sen korkusuz birine benziyon konuşmalrından anladığım kadarıyla nasıl senin gibi özgüveni yüksek olurum nasıl

Yükleniyor...