Sorunum ne olabilir?

Mesela internette sosyal bir platformda bazen tanistigim insanlar oluyor. O platformda da bilinçli insanlar var. Yani ben en azindan oyleleriyle sohbet edersem ediyorum. Neyse bazen sohbetimiz uzuyo. Kafa dengi buluyolar. En sonunda merak ediyolar instagram veya watsapimi rica ediyolar. Bazen ben de merak ediyorum haliyle ve hesaplarimizi paylasiyoruz. Paylasildiktan sonra o uzun uzun konusmalar karsi taraf tarafindan şak diye kesiliyor. Bir degil iki üç defa oldu ayni sey. mesela hesabimi paylastiktan sonra bir sey soyluyorum geçistirici bir cvp veriyo. Veya cevaptan sonra konu açmiyo.

bu insanlarin yaptigi resmen senin gibi cirkin biriyle arkadas kalamam demek olmuyor mu. Ayip degil mi sizce de. Tamam guzel degilim ama çok cirkin oldugumu da dusunmuyorum. Boyle seyler yapilinca ama cirkin oldugumu dusunmeye basladim. Niye boyle yapiyolar.

Güncellemeler:
1ay Guncel

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Gönder fotoğrafını mantıklı bir yorum yapayım niye böyle yaptıklarını o zaman söylerim yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • 1ay

Haha sag ol kalsin.

• 1ay

Kendini kandırmaya devam et o zaman

• 1ay

Ne alaka ya. Illa fotografimi mi gormen lazim. Bak insanlar fotogrami gormeden de fikir yurutuyolar gayet.

Kızlar Ne Diyor 2

• İlginç. Ama aklı başında olan bir insan, ilişkilerini, çirkinler ve güzeller diye kategorize etmez ki. Öyle düşüncelere kapılmamanı öneririm. Paylaşımlar mı tıkanıyor acaba bir noktadan sonra...

0|0
    0|0
    • 1ay

Bilmiyorum. Unv okumus meslegi olan duzgun konusmalar yapan insanlar bunlar. Mesela dun oldu. Uzun konusuyoduk. Istedi en son instagramimi. Verdim. Ses çikmadi. Merakin gitti mi dedim. Kisa bir sey yazdi. Daha da bir sey yazmadi. Ama sormadim daha bir sey. Eger niyetleri farkliysa bilemiyorum. Ama ayip yani bence.

• canım bence bunu güzellik veya çirkinlikle alakası yok aynı şeler benimde başıma geliyo güzel olduğum halde yani bu bir ego tatmini gibi bişey yani elimizin altında sosyal medya var yani erkkelerin her gün yeni biriyle tanışması hoşuna gidiyo sanırım..

0|0
    0|0
    • 1ay

Tanistiktan sonra iş bitiyo mu yani. Amaçlari o kadar mi

• 1ay

çoğunun amacı cinsellik zaten

Yükleniyor...