İnsanlarda iletişim yok?

insanlarda kesinlikle iletişim yok sadece ön yargı var alay edeci konuşmalar var nedense ırkçı bir davranış nefret var. insanlar neden güzel şekilde iletişim guzelce kardeşçe arkadaşlık arkadaşlık dostluklar kurmazken bu kötülükler neden egoistlik büyüklük dik kafalılık neden sorun neyde. benim kendi dusuncem fazla teknolojik sanal dünyaya daldık yanlış mı doğru mu dedim siz soyleyin

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle malesef. Nefs ve şeytan ikilisi insanda ego oluşturur. Hep bir üstünlük , şiddet , küçümseme eğilimi gösterir çoğu insan. Ayrıca merhametin azalması , yardımlaşmanın yok denecek kadar azalması , geçmişte yaşanılan travmalar buna sebep oluyor bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Allah kalpimize göre dost arkadaş versin zaten iyi niyetli insanlar öyle insanlardan da uzak durmalı ama yardıma ihtiyacı varsa yardimda etmeliyiz

• 1ay

Benim de abi :) sevindim

• 1ay

eyvallah dost ;)

• İnsanlar da dış görünüş sevdası ve takıntısı olduğu için her gördüklerini pislik potansiyel şerefsizz olarak görüyolar daha çok çirkin olanları tabi. Ben bu tipim ve boyum yüzünden insanlarla iletişimim yok. Millette hoşgörü falan kalmamış ki

0|0
    0|0
    • 1ay

egoistlik ve bencillik diyelim bu tür insanlardan zaten uzak durmak gerekli kardesim

• 1ay

dostum emin ol seninde kocaman bir yüreğin var bırak onlar öyle kalsın

• 1ay

Öyle demekle olmuyor. Bu devirde koca yürekli değil yakışıklı uzun boylular kazanıyor

Yükleniyor...