Gerçekten bu Ülke'den gitmeli mi?

-Yaşamanın sürekli pahalılaştığı,
-İnsan canının ucuzlastığı,
-Tahammülsüz oluşumuz,
-her tarafta hainin barındığı bir Ülke haline geldik doğru...

Peki gerçekten bir Ülke'den gitmeli miyiz?
Haberin linki

Lütfen haberi okuyalım...

Dipnot: Gitmek çözüm değil bana göre. Düşüncelerimiz değişmeli. Siyasi görüşlerimiz birbirimize olan saygımızı kaybetmemeliyiz. Türkiye'yi güzelleştiren biz olabiliriz kaçmak saçmalık bana göre.

0|2
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu ülkede hiç bir şeyi değiştiremezsiniz artık o duruma geldi daha da düzeleceğe benzemiyor.. tamam ülkede kalalım zaten gitmek de kolay değil.. savaşalım ama kime karşı savaşacaz hükümete karşı savaşask karşımızda polis ve asker olacak sonra vatan haini damgası yiyeceksin hemde uğruna savaşacağın insanlar sana vatan haini diyecek.. açıkçası kan dökmeden bu ülkede hiç bir eşy değişmez.. kan dökmeden değişmesi için önce siyasi particiliğinden arınmış bir toplum gücü olmalı.. bunun gibi https://www.youtube.com/watch?v=gCkL2eN66tY

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de doğdum Türkiye'de ölmek isterim. Her ne olursa olsun vatanıma sırtımı dönmem. O kadar şehidin hakkını nasıl veririm onlar vatan için bizim için canlarını feda ediyorlarken ben nasıl hiçe sayarım bu vatanı ayakta tutmak için yapılan bütün fedakarlıkları? Geçici olarak gitmek iş için falan neyse ona tamam ama olumsuzluklar için kaçmaya kesinlikle karşıyım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Zaten Reisi Cumhurumuz ya sev ya terk et diyor. Yani umrunda değil kim gitmiş. Hiçbir zaman eleştiriye gelen bir millet olamadık. Oversen yardakcilik yaparsan baş tacisin ama hataları soylersen seni taslarlar.

0|0
    0|0
  • bu topraklar için neler feda edildi, kaçmak tabi ki saçmalık, beyni cehaletle dolu ama kendini Einstein sananlar yüzünden çekiyoruz...

0|0
    0|0
  • Ben gidemem

0|0
    0|0
  • İmkanım olsa giderim, varsa sansin git bence. Ülke de insanları da çok karaktersiz. Cahillik kol geziyor.

0|0
    0|0
  • Gitme ama bu enflasyona bir çözüm bulmaları gerekiyor

0|0
    0|0
  • imkanın varsa durma derim.

0|0
    0|0
  • Gitme bir yere Zeynep.

0|0
    0|0
  • Gitmek değilde buna kaçmak desek veya korkaklık desek.

0|0
    0|0
  • gidebilirsen git. buranın gidişatı iyi değil.

0|0
    0|0
  • Gitmek istiyorsan git

0|0
    0|0
  • Dunyanın neresıne gıdersen git kaderınden kaçamazssın

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Türk vatanını terketmez. Canımızı terkederiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biz gitmeyelim de şu ülkedeki fazlalıkları gönderelim

1|0
    0|0
Yükleniyor...