Karşı cins ile konuşamıyorum?

Sakarya üniversitesi moda tasarım okuyorum önceden bu kadar rahatsız olmuyodum bu durumdan ama şimdi dersler zorunlu bir konuşma gerektiriyo konuşurken göz teması kuramıyorum hiç konuşamıyorum ya içlerinden malmı bu felan diyolardır rezil olma korkusuda yaşıuorum bişey olucak ve rezil olucam diye korkuyorum okula gitmek istemiyorum artık zaten bu derslerimide etkiliyo

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversiteye ilk başladığımda bir kızı gözüme kestirdim. Bir kaç hafta icinde sinemaya götürdum. Kız konuşurken utanip konuşamıyor saçmalıyor. Ondan sonra iletişimi kestim. Kendine öz güvenin olsun. Sesli kitap oku, evde prova yap, sosyalles falan ne bilim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Göz teması kurma alınlarına veya 2 kaşının ortasına bak birebir konuşuyormuşsun gibi düşün ferizlide misin? :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Güvendiğin erkeklerle alıştırma yap

0|0
    0|0
  • konusma bosver

0|0
    0|0
  • Okula gitmezsen sapancaya gel laflarız😀

1|0
    0|0
  • Aynen aynı durum 😭😭😭

0|0
    0|0
  • saü den selamlar zamanla alışırsın :D

1|0
    0|0
  • Erkeklerle konuşma dersi diye bir şey mi var okulda?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır atölye dersleri yardımlaşma gerektiren bir ders iletişim illaki oluyo bunun fışındaki uygulama dersleride aynı şekilde ben konuşmasam onlar konuşuyo mutlaka

• korkunun ecele faydası olmadığı gibi eninde sonunda çırılçıplak birlikte olacağın karşı cinsten çekinmen yersiz. dediğimi iyi düşün, o zaman çekinmenin gereksiz olduğunu kabul edip değişirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana uymayan bir bölüme gecmicektin

0|0
    0|0
Yükleniyor...