Hepinize +1 😍 😍 😍 😍 Eltilerim ittifak kurmuşlar bana 😣 😣 Siz olsanız ne yapardınız canlarım 😝 😰😰 ?

İnanın zor durumdayım. İnanın kolay değil.Çünkü onlar benim akrabam maalesef 😝 Mecburen onlarla bir araya geliyorum 😫 Üçü de sürekli laf vurduruyorlar bana. Ama hiçbiri birbirini sevmiyor aslında. Ben, ikiyüzlü olmayı beceremediğim için, aralarına sonradan katıldığım için dışlanıyorum bir bakıma ☺Onların karşısında nasıl dimdik, güçlü durabilirim? Hepsinin geçmişini, hatasını biliyorum bu arada 😚😚😚😚

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bole eltilerin var ve onlari kafana takiyosun. her koyun kendi bacagindan asilir sen onlar gibi olma bosver konusup dursunlar kendi baslarini yesinler sen evine kocana varsa cocuklarina bak gerisi umrunda olmasin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen efendi ol boş ver. Elbet eden ettiğini bulur. Diper türlü eşinle falan aran bozulabilir

1|0
    0|0
  • Hepsini birbirine düşür

1|0
    0|0
  • cevap verme he he de geç kafayı yesinler

1|0
    0|0
  • Ne hatalari varki

1|0
    0|0
    • Eltimin biri, diğer eltimin yuvasını yıkmaya çalışmış. Kendi kız kardeşini, kayınbiraderine yamamaya çalışmış, düşün yani.. O eltim de yuvam yıkılmasın diye hemen hamile kalmış. O ikisi 2 yıl küs kalmışlar bu sebebten. Düşün bana bunları anlattılar

• Maalesef. Aynı mahallede oturuyoruz. Yine de buna şükür aynı binada değiliz. Haftada bir kez görüşüyoruz zaten..

• Ooo zamn bos ver kocan ne diyor bakim bu durum

• Gülmeye devam et gülmek en büyük silah

1|0
    0|0
    • Doğru. Gülümsemek, insanı yıkar.

• He ii ozaman

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kocana duygu sömürüsü yap

1|0
    0|0
    • İnan yaptım, işe yaramıyor. Artık kendi başıma halletmeye karar verdim bunu.

Yükleniyor...