Sizce İstanbul trafiğinin "çözümü" bu mu?

Bence gayet mantıklı :)

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• bence de mantıklı ama kendi adıma konuşuyum; arabayı bırakıp da bu rezilliği çekmem :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Sadece rezilliğin mekanı değişiyor aslında :)
      Arabanın da park sıknıtısı var :)
      Neyse ki metrobüsü ben park etmiyorum :D

• 1ay

havasız insan aracı onlar. ne zaman araba yerine onu kullanmak zorunda kalsam bin pişman oluyorum

• 1ay

Hafta içindeki tek aksiyonum diyebilirm :) Koltuk kapmaca & klostrofobi patlatmaca :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle bu. İş saatleri dahilinde sabah 8, akşam 7 arası özel araç kullanımı yasaklanmalı.

0|0
    0|0
  • "Mantıklı" derler ama diplerindeki markete bile arabayla giden insana ne desen boş

0|0
    0|0
  • Allahtan İstanbul'da yasamiyorum. .

0|0
    0|0
  • çok iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bunu devlet isterse yapar ancak yapmaz. Araç satımlarından neredeyse yarısı vergi. Yakıtlar da pahalı zaten oradan da ekmek geliyor devlete. Böyle akan parayı bırakır mı devlet? Bunu yapması için vergilerle değil üretim ile geçinen devlet olması gerekir. O vergiler olmadan yürümüyor bizim devlet. Her devlet vergi alır ama biz çok başkayız. Gelir az ama vergi yüksek.

0|0
    0|0
  • istanbul'un kalabalığına çözüm getirildi gizli bir kararla. 15 sene sonra istanbulun nüfusu bu zamanın yarısı olacak. İstanbul kademeli olarak dünyanın en pahalı şehri olacak. 2023'ten sonra kirada oturabilmek için en az 2.000 dolar gelirinin olması gerekecek. Gıda fiyatları diğer illere göre de çok daha yüksek olacak, kademeli olarak istanbul'da yollar ücretlendirilecek, vergiler daha yüksek olacak. Binanalara ait olanın dışında ki tüm araç park yerleri ücretli olacak. Kısacası istanbul'da (bir kaç il hariç) yaşamak diğer illere göre 3 ila 6 kat daha pahalı olacak. Zaten şimdiden uyanık olan eski istanbullular mülklerini kiralayarak ya başta ege, akdeniz ve yurtdışı olmak üzere birçok yere daha iyi şartlarla yerleştiler. Eski istanbullu dediklerim dedeleri İstanbul'da doğan veya yerleşmişlerden bahsediyorum. Yani 1940 öncesi.

0|0
    0|0
  • e yani

0|0
    0|0
  • özel araçlar yerine otobüs, metrobüs ve tramvayı kullansalar daha iyi olur gayet iyi bir fotoğraf koymuşsunuz çözüm odaklı ama bunu kimse yapmaz

0|0
    0|0
  • İstanbulu konyaya getirsen yine çözüm bulamazsın insanı çok bir kere

0|0
    0|0
  • bır metromuz bıle yok kahretsın

0|0
    0|0
  • Geniş yollar

0|0
    0|0
  • Trafigin cozumunun olacagini zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle toplu taşıma.
    Bir de iskân ve ikamet yasağı gelmeli...

0|0
    0|0
  • Mantıklı

0|0
    0|0
  • Yol yapılmalı en iyi onu yapıyorlar da

0|0
    0|0
  • Milletimiz toplu taşımayı insan gibi kullanmayı öğrenirse neden olmasın? Daha fazla para uğruna 50 kişilik otobüslere 150 kişi alınmaz, ayakta yolculuk etmek zorunda kalınmaz, insanlar saygılı olmayı öğrenirse çözüm bu olabilir.

0|0
    0|0
  • toplu taşıma

0|0
    0|0
  • Hem trafige hemde kiloya hemde saglikli yasama cozum

0|0
    0|0
  • Kimse yanaşmaz rahatlık varken

0|0
    0|0
Yükleniyor...