Kavga ettim yardımcı olur musunuz?

bu sene yeni okula kayıt oldum ve okulda daha önce mahallede kavga ettiğim bir kız vardı ters ters bakıyodu ama ben pek umursamıyodum. dün de ben hocayla konuşurken arkadan güldü bnimle dalga geçti. bnde ne gülüyosun ya dedim hocada ona kızınca sinirlendi galiba. tenefüste sınıfta sadece kuzenim ve en yakın arkadaşım oturuyoduk. sonra bana gülen kız 5-6 tane tane arkadaşını falan da getirmiş yanında geldiler yanıma sen nasıl öyle dersin falan dediler bende pek bişey diyemedim gidin defolun falan dedim. ama kuzeninle arkadaşım da hiç bişey yapmadılar ben orda kavga ediyorum onlar sadece baktılar ve çok kızdım beni korumaları gerekirdi. kendimi çok kötü ve yalnız hissettim. baya koydu yani hem o kavga hemde onların hiç bişey yapmaması. sizce bir daha kavga çıkarsa nasıl davranmalıyım böyle durumlarda ne yaplır pek bilmiyorum ama bir şekilde kendimi korumam gerek

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kuzeninle arkadaşına zihtir çek sonra o kızın yanına git bir sigara yak derin bir nefes çek havaya üfle sonra kulağına eğil bana bulaşma yakarım de sonra sallana salana arkana bakmadan yürü korkocaktır korkmazsa ne diyon la diye koşarsa kaç :/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• lise mi abim orta okul mu

0|0
    0|0
  • biber gazı taşı yanında it gibi kaçışırlar

0|0
    0|0
  • muatap olma kavga da etme laf söylüyosa direk sana cevabını ver uzaklaş kavga arıyosa sıç ağzına koy oraya vurmaya kalkarsa acıma sakın kafasında cam parçala gözüne kalem sok acıma anladın mı bela arıyosa zorluyosa sakın acıma ama ufak şeylerse hiç takma muhatap bile olma

0|0
    0|0
  • kimle nede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• beyzbol sopası ❤ bir de çiviliyse off derim ❤

0|0
    0|0
  • Bir daha gelirlerse biber gazi fislat gozlerine hepsinin. Acima. :D

0|0
    0|0