Algı operasyonlarına yem olur musunuz?

Kapitalist devletlerin, malınızı, kimliğinizi ve kişiliğinizi çalmak için yaklaşık 30 yıldır sürdürdüğü algı operasyonlarına kolay yem oluyor musunuz? Bunlara örnek verecek olursak; İslamı terör dini gibi göstermek, mezhep çatışmaları varmış gibi göstermek, Türkiye de seçilmiş bir lideri diktatör gibi göstermek, Kürtleri ezilen halkmış gibi göstermek ve daha yüzlerce ayrıntı sayabiliriz...

Güncellemeler:
1ay Sadece güncelledim...
1ay Tamam

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Herkes hayır der ama çoğunluk yem olduğunun farkında bile değildir...

0|1
    0|0
    • 1ay

Güzel cevap :D

• 1ay

Lafım size deildi beyfendi aydınlar lafında esinlenerek bir cümle kurdum dogrudur lakin size bir eleştiride bulunabilirim başkalarının sözleri ve cümleleriyle gelmek yerine kendi yumruklarınızla gelmek daha dogrudur hemen hemen neredeyse sizin ait olmaya harfler

• 1ay

@JohnnyBUU tamam arkadaşım sözümü geri alıyorum. Lakin sadece senin 3 yorumunu da yanlış anlıyorsam hata bende olmamalı diye düşünüyorum. Anladığım kadarıyla aynı fikirdeyiz ama ifade tarzın sanki sözünü bana söylemişsin gibi geldi.

Kızlar Ne Diyor 1

• asla olmam. algı operasyonları hiçbir zaman bende işe yaramadı. dediğin birkaç şeye katılmıyorum ayrıca algı operasyonları medyanın egemenliğinden beri olduğu ortada.

0|0
    0|0
    • 1ay

Söylediklerimle sınırlı değil, ancak bugüne kadar yapılan birçok sıradışı olayların tamamen düzmece olduğu ortaya çıktı... Örnek Aczmendilerin para karşılığı gösteri yaptıkları, Ali Kalkancı, Fadime Şahin ilişkisinin para karşılığı hazırlanmış bir senaryo olduğu itirafı v. s. Nesine katılmıyorsun?

• 1ay

Algı operasyonları üzerindeki işlemi tamamlamış ve sen farkına bile varmamışsın.

• 1ay

peh. hıhı tabi tabi öyledir. akp li hiç kimse algı operasyonlarına maruz değilim gözüm açık hereşyin farkındayım vs vs vs demesin. asıl sürü psikolojisinde olup erdoğanın ağzından çıkan herşeye inanıp ülkenin geleceğini karanlıklarla kaplayan onlar

Erkekler Ne Diyor 3

• Saygıdeyer arkadaşım bu tip sorularını daha aklı başında daha aklı selim kültürlü forumlara ya da saatlere saklayınız bir üniversite sorusu malum

0|0
    0|0
    • 1ay

Haklısın lakin en aptallar burada... En kolay avlarda burada... Kültürlü insanlar zaten algı operasyonundan etkilenmez. Örnek İslam düşmanlığı yapanlar ateist bile olsalar aslında İslamın kendi kültürleri olduğunun farkında değiller. Ama burada gelip laf salatası yapıyorlar.

• Güzel soru. Oldukça derin cevaplar verilebilir.

0|0
    0|0
  • yem olmuş gibi yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...