Erdoğan hakkında ne düşünceler. Hikayem?

Ben kendisinden pek hoşlanmıyordum. Taa ki İrlanda'ya gidene kadar. İrlanda'da yaklaşık 6 ay bulunuyorum ve çok farklı memleketlerden arkadaşlar edindim. Belki inanmayacaksınız ama artık şu cümleleri duymaktan gına geldi;
NOW ERDOGAN IS CALIPH OF ALL OF THE MUSLIMS
(ERDOĞAN MÜSLÜMANLARIN HALİFESİDİR)
ERDOGAN IS LEADER OF THE ISLAM
(ERDOĞAN İSLAM LİDERİDİR)
TURKEY IS UMMAH'S LEADER COUNTRY
(TÜRKİYE ÜMMET LİDERİDİR.)
Bunları duyunca gözlerim doldu, ve dedim ki Allah'ım sana şükürler olsun. İstediğinizi söyleyin. İstediğinizi sallayın. Ben anladım umarım siz de anlarsınız. Bir İrlandalıyla muhabbetimi aktarıyorum.
Ben: Neden Erdoğan'ı bu kadar çok seviyorsun? Sen İrlandalı bir Müslümansın Onun sana ne faydası var?
Mark (Mahrez) : Ali, İrlandanın cumhurbaşkanı kim?
Ben: Üzgünüm ama bilmiyorum.
Mark: Ama Türkiyenin Cumhurbaşkanını ben ve dünya artık biliyor. Müslüman bir lideri tüm dünya biliyor. Eskiden ben de Türkiyenin liderini bilmiyordum.
İşte bu olaylar ülkesinden göç eden bana öyle bir ders oldu ki. Öyle gururlandım ki. Gidenler iyi bilir İrlandada yoğun bir Mısırlı ve Yemenli azınlığı var. Nerelisin sorusuna verdiğim Türk'üm cevabının her verdiğimde bana sarılıp ALLAHUAKBAR. ALLAH Türk halkını korusun yardım etsin. Türkiye tüm Müslümanları bir araya toplayacak yeniden. Ümmet yeniden Türkiye sayesinde dirilecek sözlerini duymaktan artık alışkanlık üzere gözlerimin dolması...
Bunu anlayamazsınız. İster sevin ister sevmeyin. Eski bir muhalifi olarak Cumhurbaşkanımı seviyorum...
DUBLIN'DEN SEVGİLERLE...

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bende başta nefret edip sevenlerdenim. bir paylaşım gördüm "imam şafiye sormuşlar ahir zamanda hak ehlini bulmak çok güçleşecek nasıl bulunacak nasıl anlaşılacak diye. O da düşmanın attığı oku izleyin o sizi hak ehline ulaştıracaktır demiş. işte bu söz geziye bile destek veren (tabi sonradan çoook pişman olan beni) beni dahi Erdogancı yapmaya başladı. abd ingiltere tüm ab devletleri rte yi istemiyor eh bunlar hiç bir zaman da bizim dostumuz olmadı diyerek gerçekleri görmeye başladım. o iğrenç bir nanenin farkında olmayan kendini akıllı sanan entel takımından ayrılıp koyun dediklerimize katıldım ve çok şükür diyorum...

1|0
    1|1
    • 1ay

Kardeş inanamazsın yaa. Ben böyle birşey görmedim yani varya burdaki Müslümanlar her cumada Erdoğan için ayrı bir bölüm okuyorlar. Yani varya ağlar mısın güler misin. :D Ümmetin cumhur reisi mi diyen ararsın varya. Bizim ülkedekiler de hala havlıyorlar. Ben de cahiliye dönemindeki kendi halime gülüyorum. Millet bizim CB ile gurur duyuyor. Bak Younes diye bir arkadaşım var çok samimi Faslı. Çocuğun pin kodu: RTE4 :D :D

• 1ay

nasıl boss anlamadım. ben ingilizce sanıyordum meğersem BOŞŞ demek istemiş :D

• 1ay

yahu herif beni engelleyip bana sallamaya devam. etmiş bunların çapı da eni de boyu da o kadarcık işte. boss un daha farkli bir açılımı daha var ona da uyuyor aslında o

Kızlar Ne Diyor 1

• Karizmatik ve siyasi deha ben büyük saygı duyuyorum.

0|2
    2|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaynak:Ali'nin götü

2|1
    0|1
    • 1ay

Nasıl kanıtlayabilirim sana? Ne istersin?

• 1ay

Siz tarihi kimden öğreniyorsunuz Kadir Mısıroğlu'dan mı :D? Kesinlikle müslümanlıkla en ufak bir alakanız yok anca allamelik taslamaktan başka bir halta da yaramıyorsunuz.. Açacaksınız Kur'an okuyup adam olacaksınız.. Uzatmayın hadi yol alın

• 1ay

:D :D :D :D :D :D :D kank yanlış anlama da ben İrlanda'da tarih bölümü okuyorum :D :D :D :D :D

• BU BİR SORU DEĞİL Kİ SORU CÜMLESİ YOK 👎🏻

1|0
    0|2
Yükleniyor...