O kadar zayifim ki kağıttan daha inceyim?

Herkese merhaba.

Benim bir sıkıntım var arkadaşlar. Ben çok zayifim yani fiziksel olarak anormal derecede zayifim doğduğumdan beri. Cok fazla onemsemiyordum bu konuyu ta ki şöyle bir sorunla karsilasincaya dek : İnsanlar beni fiziksel ozelliklerimden dolayı otekilestiriyor yani oyle ki sırf ben zayifim diye hayata karşı direnç gosteremezmisim gibi davranıyorlar. Evet belki duygusal bir insanım ama gerek ailede gerekse arkadaşlık ilişkilerinde yaşadığım sorunlar beni yikmadi aksine hayata daha güçlü sarilmaya başladım. Fakat bu zayıflık sorunu bende öyle bir problem yarattı ki evden dışarı çıkmaya korkar oldum insanların bana bakışları beni o kadar utandiriyor ki. Hadi bir şekilde gözlerini kaciriyorsun ama bunu yüzüne vuran insanlar var ve bu seni bir sure sonra agresiflestiriyor.
Evet diyeceksiniz ki kilo almayi dene. Yapmadigim şey kalmadı ilacsa ilaç sporsa spor aklınıza gelebilecek herseyi yaptım fakat olmuyor. 24 yaşındayım ve 16 yaşında gosteriyorum. Ben mutlu olmayı gülmeyi yaşam biçimi haline getirmisken bu durum beni akıl almaz biçimde mutsuz ediyor.
Kötü turkcemden dolayı ozur diliyor ve dusuncelerinizi bekliyorum. Okuduğunuz için teşekkürler..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• safinaz diyorlar mı sana

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Karı dediğin zayıf olur zaten, şişmanlar utansın sen değil..

0|0
    0|0
  • Boy kilo?

0|0
    0|0
  • Bisver sen insnlari hayatina bak..

0|0
    0|0
  • doktora git bir rahatlizgin vardir buyik ihtimal

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂150 kat ama arkası görünüyor