Bu yasima kadar hep şişman birisiydim. zayiflamak hayatimda neyi degistirir?

20 yasindayim, bu yasima kadar ozguvensiz, ortami sevgilisi olmayan eglenebilen biri degildim. Peki zayiflarsam bunu degistirebilir miyim yoksa hayatim her zaman boyle mi olur?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• zayıflarsan özgüvenin gelir senden hoşlanan kızlar olmaya başlar falan filan

0|0
    0|0
    • 1ay

#GizliSoruyuSoran Kardesim sorun kapandigi icin buraya yaziyrm. Ozguvensizlign yok edilmedikce duzelmez. Bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, yenememistim. En son gittigim psikiyatri ozguvenin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor.'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan ozguvenszlgin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece'hoslaniyorum'dusuncesi olduysa ayri sekildecozumuvar

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıflarsan öncelikle öz güvenin gelişir bunun sayesinde diğer özelliklerini değiştirebilirsin ayrıca hem gelişmiş öz güveninle hem de gelişmiş vücudunla daha önceden yapamadığın etkinlikleri yapabilirsin tabi bu etkinliklerle kendine bir çevre de edinebilirsin. Bir de sağlığın değişecek ilerde daha az sağlık sorunu yaşayacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç alakası yok. Sevgili için zayıflamaya çalışarak itici oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Zayiflarsan degisir

0|0
    0|0
  • Zayiflarsan ozguvenin artar biraz diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayım değişime başladım istersen özelden yaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Özgüvenin yerine oturur

0|0
    0|0
  • Herşey herkes değişir. Sevdiklerin bile..

0|0
    0|0
  • 20 yaşında zayıflamış biri olarak hala özgüvensiz biriyim hala dışarda gözler üstümde korkusu ve insanlarla vakit geçirmekten zevk almama durumum var bişey değişmedi ama beni anlayan kız arkadaşım var zaten destekçim oydu o dönemde

0|0
    0|0
Yükleniyor...