Annem, bana sorunlarını anlatma diyor?

Annem benim sorunlarimi dinlemek zorunda degilmis ve yardim etmek zorundada degilmisiz. Sikiliyormus ayrica benim sorunlarim ona hep sacma geliyor ben ne kadar uzulsemde.. onun icin bir anlam etmiyor benim uzuntum. Soyleyin bana Analik bu mudur?
Benim cocigum olsa yeri gelir 7 gun 24 saat onu dinler yardimci olmaya calisirim. bumudjr annelik? Bu kadar basitmidir ,

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• sisirme kafasini o sorunlari motivasyonu kendini daha ii bir anne olma adina gelistir oraya dok o enerjiyi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• careyi kulda değil Allahta ara derdi veren dermani da verir biliyorum annelik hakkında düşüncelerini aynı durumdayız ama ben Rabbimde arıyorum devayi kabre ben gireceğim benimle birlikte kimse girmeyecek

0|0
    0|0
    • 1ay

Senin annen neden oyle yapiyor kardeism

• 1ay

bilmiyorum kardeşim anlayamıyoruz bir türlü bende onunla kavga edip sınırları zorlamak yerine karşılık vermiyor Rabbimin razi olmasi için hayatimi düzenliyorum Rabbim için yaşıyorum yoluma bakıyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Beceriksiz bir annelik.

0|0
    0|0
  • Şöyle düşün o senin geçtiğin yollardan geçeli yıllarr yıllar olmuş büyük ihtimallede şu an bunlara kafa yorcak halde değildir ona çok boş geliyodur bir derdi vardır o yüzden üstüne gitme boşver bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim gunahim ne? Annemden teselli istemek mi

• 1ay

Bosver kardesim. sen olayi anlamamissin gulerek tepki verdigine gore cok farkli dunyalardayiz. iyi geceler.

• 1ay

👋🏻👋🏻

• sıkma kadını sende

0|0
    2|0
    • 1ay

bir anne evladindan sikilamaz. tabi sende bunu dusunecek beyin olmadigindan normal

• 1ay

ulen o senin annen be ne yaparsa yapsin boyle düsunmemen gerekiyor seni 9 ay karninda su yasina kadarda büyütmüş her pisliğini çekmiş senin ona karsi düsundugun şeye bak pardon ama 3 saniye kafana hava girmezse öleceksin haberin yok

• sorunun onun yaş grubuna hitap etmiyordur , birey olmanın zorlukları seni kendinle başbaşa bırakırlar işte

0|0
    0|0
  • gerçekten üzüldüm :( ama belki bir sıkıntısı olabilir bu aralar üstüne gitme biraz istersen

0|0
    0|0
    • 1ay

Hep boyle ksrdesim

• 1ay

valla ne diyeceğimi inan bilmiyorum. rahatlatacaksa anlatabilirsin bana sıkıntılarını başka elimden birşey gelmez.

Kızlar Ne Diyor 1

• Belki onun bir sıkıntısı var ve senin haberin yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...