Hazirlik okuyorum ortam yapamiyorum?

Unide hazirlik okuyorum. Sinifimda cok az kiz var ve hepsi cirkin zaten. Diger siniflardaki kizlarda hep kendi sinifiyla takiliyor zaten. Kiz ortamim yok ne yapmam lazim?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• biz ilk günden yaptık ortamı ya çok mu çekingensin acaba sen bende hazırlıktayım zorlanmadım yaş farkına rağmen ortamda hep güzel kız olsun istiyorsan o olmaz ama

0|0
    0|0
    • 1ay

cirkin kizlarla ortami napcam ya, diger siniflardan tanimadigim kizlarla nasil ortam yapacam muhabbet edecem ki

• 1ay

o zor herkes kendi sınıfıyla ortak bir erkek arkadaşla başlayabilirsin o şekilde girmeye çalış başka türlü zor

• 1ay

Diger siniflardan cok erkek arkadasim var zatwn, oyle yapacagim zaten

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onlara gitme onlar sana gelsin, ilkte yem atman lazım mesela karşı sınıftan bir kız gözüne kestirdin, soruyu sor ama üstesinden gelebileceğin bir soru olsun onun zorlandığı senin çözebildiğin herneyse, gözünün önünde çözüceksin birkaçtane örnek kız soruu anlayana kadar sen atı alıp Üsküdara varmış olursun

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne sorusu ya?

• 1ay

Matematik, fizik, kimya, teog, neyse bu cevabı iyice oku anlamazsan soruyu kızada sorma zaten

• 1ay

Durduk yere ne sorusu sorcam ne diyon ya

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Hazırlıktan sonra herkes dağılır. Asıl ortamı 1. sınıfta yaparsın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hazirlik gecene kadar takilmalik lazim zaten

• kız ortamlarını ayıkla gözünle sonra da çirkin kızlara yazıl. Bu masadaki güzel kızların dikkatini çeker ve "neden beni seçmedi" soruları sorar kendine. Dikkat çekersin bu yolla sonra da ufaktan seni öğrenmek için muhabbet etmeye başlar güzel kızlar

0|0
    0|0
  • Takılmalık ne a* bakkaldan çakmak mı alıyorsun😒

0|0
    0|0
    • 1ay

hazirliktan sonra dagilcak zaten

Yükleniyor...