Fethiye'de üzerine yanıcı madde döküldükten sonra ateşe verilerek öldürülen su kaplumbağası hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|2
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kişi ya da kişiler yakalanınca bir miktar para cezası alacakesildi ve bu konu kapanacak ve sonra bu kişiler bir kadına tecavüz edecek bir çocuğu ezecek baktığı için çekip bir adamı vuracak vs. Çok samimi söylüyorum böyle insanlar zehirli iğneyle yok edilmeli

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar şeytanlık yolunda hızla ilerliyor.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Maalesef içimizde bu tarzda olan ve adına insan denen içinde vijdanın v si bile olmayan yaratıklar var.. En son köpekleri besleyen onları seven bir adamın yanında elinde sopayla onları vurmaya çalışan yaratıgıda gördük belasını buldu yumruğu yedi ve boynuna tasma takılıp oraya atıldı. Sözün kısası bu yaratık tarzındaki insanları gördüğümüz yerde hak ettiği cezayı vermeliyiz yakıyorsa yakmalıyız, sopayla öldürüyorsa sopayla öldürmeliyiz inanın bunları öldürmek sevap...

1|0
    0|0
  • Normal insan gibi ceza almamalı... aynı şekilde cezalandırılmalı... elini ya da ayağının üzerine yanıcı mdde döküp yakarak ki o canlının çektiği acının aynısını çeksin ve de her hangi bir tedavide uygulamadan cezaevine postalayacaksın o kardeşim. larını...

1|0
    0|0
    • 1ay

o kardesim. larını ne... o^^ç...

• 1ay

@insanlıknehalegeldii Öldürmeyeceksin öldürürsen kurtuluş olur onun için... Uzvunun bir kısmını yakıp bırakacaksın tedavi etmeden de o şekikde bırakacaksın ki o acıyı yaşayacak... Yanmış kavrulmuş o derinin etin verdiği acıyı çekecek kio canlının hissettiği acının 10 katını yaşayarak öğrenecek... ölüm onun için o acıdan kurtuluş olur...

• 1ay

Bende öldür nem diyorum

• Kanı bozuk halsiyetsiz şerefsizler

1|0
    0|0
  • Allah belalarını versin

1|0
    0|0
  • Yakanında yanacağı gün gelecektir

1|0
    0|1
  • İsmine ithafen sana başın sağolsun diyeyim. Küçükken annem, sen ne eziyet yaparsan hayvana ahirette aynısını görmen için o hayvan, Allahtan şikayet eder derdi. Hem bu dünyada hem ahirette aynıyla muamele görsünler inşallah.

1|0
    0|0
  • Nasıl bir vicdan nasıl bir insan.. Ne amaçla yapmış olabilir ki.

1|0
    0|0
  • İnsanlık dışu bir olay

1|0
    0|0
  • normal bir insanı öldürür gibi ceza almalı, yazık ya masum sıradan bir hayvandan ne istediler ki

1|0
    0|0
  • Vijdansız acımasız insanlarla dolu olduk

1|0
    0|0
  • Bu ülkede ne hayvan sevgisi ne de insan sevgisi var :( nefret ediyorum artık bu ülkeden.

1|0
    0|0
  • Bunu yapanın üzerinde bir deney yapmak lazım

1|0
    0|0
  • bunu yapanlarında aynı şekilde cezaya çarptırılmasını isterdim

1|0
    0|0
  • gece gece kafamı bozmuş olan olay

1|0
    0|0
  • inşallah cehennem'de onlarada aynısı yapılır.

1|0
    0|0
  • Insanmiyiz?

1|0
    0|0
  • gariban bir kaplumbaga bunların anasını mı s. kti de boyle bir şey yapmışlar diye düşünüyor insan

1|0
    0|0
    • 1ay

şu an gerçekten yakma sebeplerini düşünüyrum ve mantıklı bir cevap bulmak imkansız

• insan değil bunlar Allah kahretsin

1|0
    0|0
  • insanlık son nefesini verdi diyorum aptal diyorlar

1|0
    0|0
  • Eden bulur

1|0
    0|0
  • Gerçek ise bunu yapan o... çocuklarına lanet olsun.

1|0
    0|0
  • Onlarda cayır cayır yanar inşallah

1|0
    0|0
  • Bir kaplumbağın ne gibi zararı olabilir ya da ne yaparda boyle vahşice bir durumla karşılaşır

1|0
    0|0
  • cinayet şerefsizler hakında yasal işlem başlasın

1|0
    0|0
  • Yanıyorsun Fuat abi hemde çırağan sarayı gibi.

Aynı şekilde onlarıda yakmak lazım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• allah belalarını versın

1|0
    0|0
  • Aynısını yaşamasını diliyorum.

1|0
    0|0
  • Vicdandan yoksun ne insanlar var. Reziller.

1|0
    0|0
Yükleniyor...