Tedaş'ı biliyor musunuz? Paylaşımlarını beğeniyor musunuz?

Pilav_üstü_az_kuru_
En çok paylaşımına güldüğüm sosyal fenomenlerden birisi de şu Tedaş. Kendince cevaplar vermesi ve bizden biri gibi olması, her cümlenin sonunda "Teşekkürler Alo 186" demesine gülüyorum. Siz takip ediyor musunuz paylaşımları gülüyor musunuz düşünceleriniz nedir :D

Dipnot: Abin star çarpıyoor bebeğim :D Teşekkür Alo 186 :)

Facebook'tan Twitter'dan ve İnstagramdan takip edebilirsiniz :) kelimelerin üzerine tıklamanız yeterli :D
Tedaş'ı biliyor musunuz? Paylaşımlarını beğeniyor musunuz?

#pilavüstü #Tedaş #tedaselectrikas #Paylaşımları #KerimcanDurmaz
Tedaş'ı biliyor musunuz? Paylaşımlarını beğeniyor musunuz?