Köyde buyumek utanc verici mi?

ben köyde dogdum büyüdüm 5. Sinifa kadar köy okulunda okudum. hala baglarimi koparmadim köyümle. bundan utanan insanlar var. köylü olmak ayricaliktir bence.

Bunu sorma sebebim bu aralar cok duydum nee sen koydemi buyudunn. asagilar dalga gecer tarzda soyleyen asalak kizlar. evet köyde buyudum köylüyüm. bin yil gecsede köylüyüm derim. köyluye benzemesemde

Güncellemeler:
Ben utaniyorum demedim arkadaslar 😀aksine ben cok mutluyum bundan dolayi. sadece bu dusunce sacma degilmi onu merak ettim.

0|1
2444

En İyi Erkek Görüşü

• Utanmalısın kendinden köylü çocuğu seni.

1|0
    1|0
    • Cok utandim 😀

• Samimi bir tanıdığım yok maalesef. Teşekkürler bilgi için :)

• Eig için teşekkür ederim ☺

En İyi Kız Görüşü

• Bence köylü olmak gurur verici. Keşke köylü olsam. 😄

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Kişilik yetişilen düzleme göre değil; sahip olduğumuz fıtrat ve ne kadar olgun olduğumuza bağlıdır. Bazıları ise cehaletini böyle gösterir; boşverin onları :)

1|0
    0|0
  • neden utanç verici olsun.. biz İstanbul'da kilyos zekeriyaköy tarafında köylere gidince dünyanın en mutlu insanı oluyoruz.. insanlar saf temiz.. gösteriş derdinde değil.. herşey doğal.. bence bizim insanımızın yatkın olduğu hayattır.. metropollerde şımardık avrupalaştık yozlaştık sağlıksız yaşamaya başladık.. kalabalık gürültü kirli hava.. doğal olmayan yiyecekler.. bence mutlu ol utanma

1|0
    0|0
  • Aksine köyde büyümek bir avantajdır fakat şehirde yetişen bir kızı alıp köye götürsünler bakalim ayak uydurabilecek mi 😃

1|0
    0|0
  • herkes köylü ki, tek fark, bazıları bunu unutmuş durumda.

1|0
    0|0
  • Tam tersine gurur verici bir şey bu.
    Topragi biliyorsun en azından.
    Şehirli insanı gibi tabiattan uzak değilsin.

1|0
    0|0
  • Değil tabiki

1|0
    0|0
  • Degil

1|0
    0|0
  • degil.

1|0
    0|0
  • Gazı Mustafa Kemal Atatürk ne demiş Köylü Milletin efendisidir. Köy yaşantısı kadar güzel sade temiz bir hayatı başka yerde bulamazsın.

1|0
    0|0
  • Mustafa Kemal'in bu sözünü cok seviyorum "köylü milletin efendisidir" bosver kim ne derse desin salla gitsin

1|0
    0|0
  • Ben hollanda yasiyorum hic utanmam bu durumdan hata tatile geldigimizde koye ugramadan olmaz. Koy gibi yok sehir kafa yorar

1|0
    0|0
  • keşke o kadar saf temiz kalabilsek

1|0
    0|0
  • Köyde büyüdüm köy çocuğuyum benim çocukluk zamanımda şehirlerin köyden farkı yoktu ayrı ama utanmamı gerektiren bir durum yok

1|0
    0|0
  • bence çok şasnlı birisin ben ist da yaşıyorum köye yerleşmek istiyorum cesaret edemiyorum bir gayret edip şurdan kurtulsam

1|0
    0|0
  • Aşağılayanlara inat köyde büyümüş olmaktan gurur duyarım.

1|0
    0|0
  • parmakla gösterilen bir köyüm var bende 5. sınıfa kadar köydeydim, eminim bizim köyde bu şekilde düşünen olmamıştır ama tersini düşünen olabilir, köyden köye fuark var, karadenizde elit köyler şehirden çok daha değerli

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Köylü milletin efendisidir 👍

1|0
    0|0
  • neden utanç verici olsun onlar o hayatı bilemezler anca dalga geçerler bu senin zenginliğindir

1|0
    0|0
  • Onlar zengin varos zuppeler sen aldrmaa köylü miletin efendisidirr

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 23

• tabi ki de hayır. bende 1. sınıfı köyde okudum. iyi ki de orda okumuşm. şimdi köye gittiğimde bisürü arkadaşım var sıkılmıyorum

1|1
    0|0
  • Öyle birşey söz konusu bile olamaz nerede buyuduysen orası sana doğru gelir şehirde yaşayan bilemez koy hayatını bende koyum var ama sevmiyorum mesela rahat edemiyorum köyde

1|0
    0|0
  • saçmalama tabiki Hayır. koy kadar güzel bir yer var mı ya bende koyde büyüdüm şehirde yapamıyorum ben kaçtım geldim köye sessizliğe koyde yasayınca ne oluyormus? nee sen koyde mi buyudün diyenlere de aldırma evet orda büyüdüm de insanligi biliyorum en azından siz gibi şehirde büyüyüp insanları aşağılamayi değil de.

1|0
    0|0
  • aşağılayan kişilerin sülaleleri sanki metropol kökenli. bunda utanılacak ne var? ben köyde büyümedim ama köyle bağım var. her sene gidip zeytin bile toplarız. asıl utanılacak olan şey aslını inkar etmektir. Atatürk ne demiş, köylü milletin efendisidir.

1|1
    0|0
  • Hangimiz koy de buyumedik acaba asıl bunla alay edenler geri

1|0
    0|0
  • olabilir gayet normal

1|0
    0|0
  • Ben de neredeyse köyde büyüdüm insanlları dışında köyümü severim utanmam söylemeye de ne takacam dediklerini

1|0
    0|0
  • yaaaa hadi ordan et onlari onlar şehirde büyüdülerde noldu adam mi oldular

1|0
    0|0
  • Neden ayıp olsunki

1|0
    0|0
  • Yooo ne alakasi var ki.. Benim kankimin de bahceleri var. Oh mis gibi.. Bizi davet etmiyor hain :D

1|0
    0|0
    • Erikleri narlari kendi götüruyor desene 😀

• Bizim köy biraz sosyete olmus malesef hic hayvan kalmamis. tek tük. ama hala organik urunler yetistiriyorlar.

• O iyiymiş:)

• Bence utanilicak bir yonu yok

1|0
    0|0
  • Değil keşke bende köyde büyüseydimde stres korku içinde büyümeseydim

1|0
    0|0
  • İnsanların aşağılamasından yakınıyorsun , detayı köylüye benzemesem de şeklinde bitiriyorsun. Sence senin bu yaptığın köylüleri aşağılamak değil mi?

0|0
    1|0
  • Neden olsun

2|0
    0|0
  • Hayir.. Eski sevgilim geldi aklima köylü kızım derdi bana

1|0
    0|0
  • Herkesin kütüğü bir köye dayanıyo nasıl olsa abarti bir sey yok

0|0
    0|0
  • Ayy aman o cahilleri boşver 😊önemli olan insan olabilmek nereden olduğunun hiç önemi yok😊

1|0
    0|0
  • Köylü milletin efendisidir. Halt etmis onlar.

1|0
    0|0
  • sen köyünle gurur duy onlar insanlığından utansın :)

1|0
    0|0
  • Öyle insanlar her yaşta herzaman karşına çıkacaktır gururla başı kaldır evet köyde büyüdüm fırsat olsada bir gidebilsem de... Köy gibisi var mı bee

0|0
    0|0
    • Aynen yaa. baharsa gel kütür kütür erik toplar yeriz dalindan 😀

• Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...