Ev kızı ile evlensem sorun olur mu?

Ben unv mezunu çalışan biriyim. Ev kızı ile evlensem sorun olur mu? Anlaşılabilir mi?Çünkü çevremde herkes unv mezunu

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• sakin evlenme!!!
    bunu ona yapmaya hakkin yok git once kafani duzelt lutfen yanlis anlama boyle bir soru sormakla kendini yuceltip onu ezersin sen. ne demek evde oturmus? sen onla evlensen hep boylemi gorceksin senin donuna varana dek o temizleyecek yemek yapacak senin dusundugu e bak. bence git dengini bul sen o kiza sinir yaptigin zamanlarda agir konusursun iyikide ev kizi degilim de iikide 3 sene egitimime ara vermeme ragmen universitemi okumusum Allah razi olsun babamdan okuttuda beni senin gibi erkeklerden kurtardi. simdi bir isim var cokta mutluyum bende erkek kahri cekmem allaha sukur ayaklarim basiyor artik. allahta o dusundugun kizza yar ve yardimci olsun kardes bak beni yanlis anlama lutfen goruslerine saygim sonsuz ama dengini bulursan o seni yer sen onu yer laflarinla ama o okumamis kiza laf ettginde o hep ezik durumda kalir :( boyle birseye kimsenn hakki yok oyle degil mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Tabiki kimsenin hakkı yok ve ben o dediğin karakterde biri de değilim. Benim için tabiki insanlık önemli ama ben hayatın akışından bahsediyorum. Bir ömür hayatı paylaşacağın kişiden. Kendisi çalışıp ev kızıyla evlenen de gördüm evlenmeyen de ve dediğin gibi kocaları ezip ezip duruyor başka bişey değil. Ben öyle bişey yapmam kesinlikle sonuçta evlendiysem bişeyleri tartıp biçip evlenmişimdir ve onu öyle kabul etmişimdir. Sorum sadece anlaşılıp anlaşamamakta.

• 1ay

evlenmeyin o zaman ya size zorla evlenin diyen mi var:D

• 1ay

ziki miki niki

En İyi Erkek Görüşü

• Evcil ve tuvalet eğitimi varsa sorun olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yoo kimi istiyosan onunla evlen

0|0
    0|0
  • Kendini yetiştirdiyse anlaşır yani. Gören de üniversite mezunuyuz diye Sokrates gibi yetiştik sanar.

0|0
    0|0
  • Unv. mezunu olmak, hayata hazır ve yetişmiş insan demek değil

0|0
    1|0
  • Niye anlaşılmasın? Kızın karakterine bak..

1|0
    0|0
  • sen konumuna degil iyimi kotumu sana uyarmi ona bak kafalar uyusmali once

1|0
    0|0
    • 1ay

Ben de onu diyorum zaten bana uyar mı anlaşabilir miyiz bu farklardan dolayı. benim dünya görüşümle onunki uyuşur mu sonuçta bn farklı yerler görmüş okumuş yazmış biriyim. o sadece evde oturmuş

• 1ay

bendede benzer bir durum olmustu ve en cok anlastigim o olmustu huyu iyiyse sorun olmaz bence hersey okumak degil tamam onemli ama 2. planda dusun bunu

• 1ay

iyice tanimaya bak derim once

• Sorun olms

0|0
    0|0
  • Dışlarlar ya

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• anlaşırsın hepsi üni mezunu da noluyor asalet doğuştan gelir belki öyle birini bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...