Yildizname baktırdım?

Birisinin bana büyü yaptığını söyledi baktirdigim kişi. Büyünün belirtileri nelerdir? Sizce doğru olabilir mi? Yildizname baktıran var mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• yıldızname ile amel edilmez orda olması muhtemel şeyler yazar kesin ve kati hüküm içermez kişinin başına gelmesi muhtemel şeyler yazar onun için takılmayın sakın

1|0
    0|0
    • 1ay

Çok teşekkür ederim yalnız ben birkaç aydır büyük bir buhran geçiriyorum kafam karıştı.

• 1ay

rica ederim günümüzde bu işlerle para kazanan çok kişiler var aldanmayın bu uğurda servet dökenler var vesvese yapmayın sakın insanların bazen kötü dönemleri olur ama içten samimi olarak allaha sığının sizi çıkaracak olan odur

• 1ay

Yorumunuz için teşekkür ederim. Bu yildizname için herhangi bir ücret ödemedim dediğiniz gibi de bu işi ticarete döken bir çok şarlatan var ne yazık ki. Umarım yanlış endişelerim vardır. Tavsiye için de sağolun. Iyi geceler.

En İyi Kız Görüşü

• baktıramadım çünkü güvenemedim. sen nerde baktırdın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ne büyüsü olduğun bağlı tüm büyüler kötü amaç ile yapılmaz

1|0
    0|0
    • 1ay

7-8 ay önce yapılmış dedi ve gerçekten de o zaman dilinden sonra hiçbir isim yolunda gitmiyor.

• Allah bilir bence inanma

1|1
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim. Iyi geceler.

• Bunlarda cikmaz buyu

1|0
    0|0
    • 1ay

Bakan kişi uzaktan baktı yüzyüze değil yani. Ya büyü ya da cin musallat edilmiş dedi. Ayrıca büyü olan birisinden sıçramış olabilir dedi ve ekledi Huddam büyüleri sıçrar.

• 1ay

Tamamdır.

• 1ay

Gunaydin mesaj atamadin sen atar misin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...