Yaptığınızdan pişman olduğunuz şeyler var mı?

Soğuk bir kış günüydü. Eve hızlı hızlı gidiyordum. Dışarda üşüyen bir kedi görmüştüm. Evime almayı bir an düşündüm ama o an becilliğimin son haddini yaşıyordu. Neyse.. Ertesi gün yine aynı yerden geçtiğimde kedinin öldüğünü gördüm. O gün çok pişman oldum. Demem o ki; aslında çocukken o kadar da masum değiliz.

1|0
27|3

En İyi Kız Görüşü

• Bugüne kadar hatalar yaptım, çok sayıda hata. Üniversitenin ilk senesi ders çalışmadım ve mal gibi hazırlıkta kaldım, yaz sınavlarında da geçmek için çok çabalasam da son anda elimden hiçbir şey gelmedi ve okulum bir dönem uzadı. Erkek arkadaşımla kavgalı olduğum bir akşam ona sinirli olduğum için başka biriyle öpüştüm. Eski ev arkadaşımla çok iyi anlaşmamıza rağmen sırf kuzeninden hoşlanmadığım için farklı bir eve çıktım ve ilk birkaç ay tüm masraflar bana kaldı. Sonuç ne mi oldu? Hazırlıkta kaldıktan sonra düzenli ders çalışmayı öğrendim dönemi 83 ortlamayla bitirdim ve o bir dönemde hayatımın en güzel arkadaşlıklarını edindim. Başka biriyle öpüştüğümde erkek arkadaşımı aslında o kadar sevmediğimi sadece alışkanlığım olduğunu öğrendim ve öpüştüğüm adamla da arkadaş oldum bana hiç kimsenin veremediği bakış açılarını sundu en zor karakarımı hep onunla verdim. Ev konusunda da başlarda zorluk çeksem de bazı sorunları tek başıma halletmeyi öğrendim. Şu an ki ev arkadaşım da en yakın arkadaşım oldu iyi ki onunla eve çıkmışım mükemmel anlaşıyoruz. Ben geri dönüşü olmayan hataların olduğuna inanmıyorum, hayatın karşımıza ne çıkaracağı belli olmuyo. Şimdi diyorum ki iyi ki o hataları yapmışım ve şu anki hayatıma sahibim..

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• bursa ya glmkle cok pisman oldum, belki ev araba sahibi oldum ama pismanim

0|0
    0|0
    • 1ay

Neden abi bursa güzel değil mi yaa?

• 1ay

ya sana guzel gelebilr bana guzel gelmedi is yzunden burdayn yoksa bes dakika durmm burda

• 1ay

tesekkurler EİG icin

Kızlar Ne Diyor 26

• Kediye kötü olmuş ya 😔
    Kedi demişken benim de bir anım var kedili ve pişman olduğum. Hava çok soğuk değildi. Bir kedi gördüm peşimden geliyordu. Dedim ki kediye "peşimden gelen ilk erkeksin ehuhehuhe"... Sonra köşeyi dönünce bir oğlan bana bakıyordu. Allah affetsin çok utanmıştım.

0|1
    0|0
  • Küçükken bir kıza sinir olup her gün yeni aldığı terliği çöpe atıyordum. şu an düşününce pişman oldum. Yakmam lazımdı.

0|0
    1|1
  • Ben çocukken çok sinsi ve üç kağıtçıydım da sizi bilmem. Zamanla sinsilik bitti üç kağıtçılık hala zirvede. Unutamadığım şey; değmeyecek biri için annemi ağlatmıştım.

0|0
    0|0
  • Birine kan vermeye gidecektim, birkaç gün sonra dedim ama birkaç gün geçmeden -hemen ertesi gün- vefat etti. Kendimi çok uğursuz gibi hissetmiştim.

0|0
    0|0
  • Daha sıkı sarılmalıydım, o ölmeden önce...

0|0
    0|0
  • Herkes bişeylerden pişmanlık duymuştur 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben en çok aşık olduğum pişman olmuştum

0|0
    0|0
  • Var bir kaçtane

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • Kucuk seylere evet

0|0
    0|0
  • Var..

0|0
    0|0
  • Evet illaki pişmanlıklarım var ama çok şükür büyük değil

0|0
    0|0
  • diyetteyken kaçamaktan sonra çok pişman oluyordum

0|0
    0|0
  • Dopmak :d

0|0
    0|0
  • Dusundum de öyle yıllar sonra bile aklima gelicek bir pişmanlığım yok

0|0
    0|0
  • Çok vardır maalesef

0|0
    0|0
  • Hiçbirimiz değiliz, onun için insanları yargılmıyorum hiç bir şey için. İstisnalar hariç.

0|0
    0|0
  • Var tabi ki. Evlenmek..

0|0
    0|0
  • Bizde çocukken bir kediyi tekmelerlerken kurtarmistik bir gun yalvardik anneme yakardik eve almadi ama babannem kiyamadi babannemin evine goturduk bir gun baktik kddi yavruydu iyi bir şey yaptigimizi dusunerek yikadik kedin baygin gibi yatti o gun besledik falan ertesi gun annem zorla disari biraktirdi kedide yola gitmis esnaf kurtarmis ama onlarda salmis tekrar-Allah bilir basina ne geldi- sonra bir arkadsdim gelip kedi icin kulube yaptik bahceye bize verebilirzin demisti cok uzulmustum keske birakmasaydim biraz daha oyalasaydik annemi

0|0
    0|0
  • Sevmek

0|0
    0|0
  • Degliz VALLAHI ALLAHA affetsin bnde çocukken kedi öldürmüştüm hala icimde bir pismanlim var hamgi akilla öldrdum o kediyi halen bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Evet var 😞😞😞😞 oooff oooff çok şey vaar ama ne yazık ki son pişmanlık fayda etmiyor

0|0
    0|0
  • Evlenmek

0|1
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|1
  • Var dgs ye çalışmadığıma pişmanım ve yanlış tercih yaptım son tercihimi şimdi ne yapacağım bilmiyorum yeni mezun oldum bu sene. Staj (40 gün) , ek sınav girince onlara daha çok ağırlık verdim dgs ve kpss önem veremedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...