Iletisimde bir sorun var arakdaslarimla hep kavga ediyorum. Onlara hakaret etmiyorum ama?

Bir proje oldugunda nasik birsey yaoamk istedigimi anlatiyorum soyle yapalim boyle yapalim su olsun bu olsun bu benim en dogal hakkim kendi fikrimi belirtmek ama onkar hep abartimi soyluyorlar ya da kucuk goruyorlar bende karsikik verince kavga tartisma cikiyor
Hakaret etmiyoruz ama dusuncelerime saygi gostermiyorlar ve istedigim sekilde bir yere gidemiyorum yapamiyorum. bir sey soyledigimde garip bakislara hedef oluyorum. Su olsun demiyorum gelin oylayalim diyorum ama hic bebim tarafimda olmuyorlar
Benim sorunum ne? Cok mu mukemmelliyetciyim yoksa herseyde konusmamam lazim yoksa alttan mi almaliyim?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• yerine göre konuşma sanatını öğren

0|0
    0|0
    • 1ay

Neden bazi dusuncelerimi saklamak zorindayim?

• 1ay

alttan mı almalıyım vb. cümlelerle kendini beğendirme uğraşına giren sensin saklamak istemiyorsan saklama. burada önemli olan düşüncelerini saklamak değil her düşümdüğünü her yerde söyler misin mesela bir çocuk geçti ve yakışıklı çocuğun yanına gidip yakılıklısın der misin? önemli kısım düşündüğünü yerli yerince söylemek.

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer arkadaşların kizsa kiskaniyo r bile olabilir bu kızların hepsi aynı hepsi pislik

0|0
    0|0
    • 1ay

Kiskancligin en büyük belirtisi söylediğin hiv birşeyin kabul görmemesidir en büyük belirti budur git kendine ye kırk takla at yinede kabul ettiremezsin onlara. Eğer kendinde bir sütun olmadığını iyice düşünüp karar verirsen ortada bir kıskançlık vardır

Yükleniyor...