Kızlar neden bu ladar iki yüzlüsünüz soru detayda :)?

2 sene önceye kadar tamam az bucuk bir giderimiz vardı ama durduk yere bir kız tanışalım diye yazmıyordu şimdi polis oldum yeni mezunum 4 aylık polisim sosyal medyaya iki resim attım 2 haftada 23 mesaj aldım kızlardan tanısma babında nedir sizi ceken üniforma anladıkta sadece onun içinde olunca mı cekiciyiz o olmasa neden bakmıyorsunuz polislere?:)?

Güncellemeler:
Tüm kızları genelleme yapmıyorum özür dierim geneli diyelim :) %98 :)

0|0
213

En İyi Kız Görüşü

• Ben karsiyim oyle seylere ayrica benim icin uniformanin icinde degil adamlik kalibinin icinde olmasi gerekiyor sevmem icin

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• öyleleri kapak atmaya çalışıyor sende kullan at yap a**q en güzeli kaşınanı kaşı

0|0
    0|0
    • Ahahaha '))

• Dayı sende ne fantastik cıktın ya :))

• kızlar sever onlar daha midenin dayanmayacağı şeyler istiyorlar benimki yanında hiç kalır

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• %98'den beni de çıkar koç.

0|0
    0|0
  • bütün kızların genellemede kullanmadan yanlış ayrıca hani bir söz vardır ya Nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok
    Nice elbiseler gördüm içinde insan yok!
    önemli olan kıyafet ya da mevkin degil karakter önemlidir her zaman

0|0
    0|0
  • Rabbim karşınıza hayırlı insanlar çıkarır umarım.. Üniforma için olmayan.. Gerçeklik barındıran..

0|0
    0|0
  • Üniforma evet bende çok severim ama meslek sahibi olduktan sonra o tarz kızları çeken üniforma değil paradır.

0|0
    0|0
    • Fazla para olan baskalarıda var

• Allah yardımcın olsun kardeşim

0|0
    0|0
  • genelleme yapman saçma olmuş.
    ben üniformaya değil içindekine bakarım üniformada onu etkiliyor tabi

0|0
    0|0
    • Genelleme yanlıs diyorsun üniforma etkiliyo diyorsun :)

• cazibesini etkiliyor beni değil ki göre göre gına geldi bizim burası hep çevik kuvvet vs sjsj

• Anladım tşkler :)

• bilmem ki

0|0
    0|0
  • Sen nasil birkac kizin yaptigi harekete göre genelleme yapacak kadar gerizekaliysan bizde iki yüzlu olalim.

0|0
    0|1
    • Sen nasıl güncellemeyi okumayacak kadar beyinsizsen bizde bırakta konusalım

• Soruyu okuduktan sonra güncellemeye gerek kalmiyo sonrada genelleme yapmiyorum 98% geriye ne kaldi zaten.

• Yüzde ikide sadece sen varsın anlastık şimdi bas git

• Üniforma hiç çekici değil bence😋

1|0
    0|0
    • Ooooo emiiiin miiiisinn bir daha dişün :)

• Görüşünde haklısn da bu konuda kızlar için genelleme yapman sacma.

0|0
    0|0
  • Ilk olarak 2 sene icinde gercekten degismis olgunlasmis olabilirsin buda var ama uniforma gercekten insanlarin dikkatini daha fazla cekiyor siradan bir insandan daha farkli gorunuyor :)) kendimden biliyorum uniforma farkli bir hava katiyor

0|0
    0|0
  • Polislerin yeri ayrı ya

0|0
    0|0
    • teşekkür ederiz aöa neden beni yolla görünce bakmayan bir kız cevik kuvvet kıyafeti giyince neden gözden kayboluncaya kadar bakıyor heleki bende ona baksam kız teklif edecek nerdryse

• Ayy inşallah

• Masallah :))

• Hadi la ben polis sevgili istemiyorum

0|0
    0|0
  • Üniforma gerçektende çok çekici
    Evet çoğumuz öyleyiz

0|0
    0|0
    • Atıyorum beni taksimde sivil gördün dikkatini bile cekmiyo ertesi gün crvik kuvvet kıyafeti ile görüyorsun kayfolana kadar bakıyorsun sacma deği mi

• Saçma ama huyumuz kurusun 😂

• Bir srkege teklif için polis olması gerek ama polis oluncaxa kafasına göre yatıp kalkamıyo :)

• Genelleme yapmasaydın iyiydi!

0|0
    0|0
  • Valla kardeşim üniformayla alakali değildir polislikle ilgili bence genel olarak.

0|0
    0|0
  • Guven duygusu olabilirmi ya bilemedim

0|0
    0|0
    • Ne konuda güven silahımız oldugu için mi

• Evet uniformaya bir zaaf var haklisin bazilarinda takim elbiseyede var ayni zaaf ama mesela uniforma yakismayan da var onlara bakilmaz diye dusunuyorum

• Evet

• Bence saçma , Karakter önemli polis olup adam olamayan var

0|0
    0|0
  • Yoo polis olmasanda profilde goruldugu uzere yakisiklisin

0|0
    0|0
  • Kızlar diye genelleme yapman yanlış olmuş. Ben birkaç erkek sapık diye tüm erkeklere erkekler neden bu kadar sapıksınız desem doğru olmazdı..

0|0
    0|0
    • Genelde yapıyorsunuz :) ama özür dilerim haklısın hepiniz değilsinizdir

• Saol özür için.. ( :

• Ricaaaa :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Üniforma fetişi kanka

0|0
    0|0
  • karakter meselesi

0|0
    0|0