Kızlar neden bu ladar iki yüzlüsünüz soru detayda :)?

2 sene önceye kadar tamam az bucuk bir giderimiz vardı ama durduk yere bir kız tanışalım diye yazmıyordu şimdi polis oldum yeni mezunum 4 aylık polisim sosyal medyaya iki resim attım 2 haftada 23 mesaj aldım kızlardan tanısma babında nedir sizi ceken üniforma anladıkta sadece onun içinde olunca mı cekiciyiz o olmasa neden bakmıyorsunuz polislere?:)?

Güncellemeler:
1ay Tüm kızları genelleme yapmıyorum özür dierim geneli diyelim :) %98 :)

0|0
21|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben karsiyim oyle seylere ayrica benim icin uniformanin icinde degil adamlik kalibinin icinde olmasi gerekiyor sevmem icin

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• öyleleri kapak atmaya çalışıyor sende kullan at yap a**q en güzeli kaşınanı kaşı

0|0
    0|0
    • 1ay

Ahahaha '))

• 1ay

Dayı sende ne fantastik cıktın ya :))

• 1ay

kızlar sever onlar daha midenin dayanmayacağı şeyler istiyorlar benimki yanında hiç kalır

Kızlar Ne Diyor 20

• %98'den beni de çıkar koç.

0|0
    0|0
  • Üniforma evet bende çok severim ama meslek sahibi olduktan sonra o tarz kızları çeken üniforma değil paradır.

0|0
    0|0
  • Rabbim karşınıza hayırlı insanlar çıkarır umarım.. Üniforma için olmayan.. Gerçeklik barındıran..

0|0
    0|0
  • Ilk olarak 2 sene icinde gercekten degismis olgunlasmis olabilirsin buda var ama uniforma gercekten insanlarin dikkatini daha fazla cekiyor siradan bir insandan daha farkli gorunuyor :)) kendimden biliyorum uniforma farkli bir hava katiyor

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmasaydın iyiydi!

0|0
    0|0
  • genelleme yapman saçma olmuş.
    ben üniformaya değil içindekine bakarım üniformada onu etkiliyor tabi

0|0
    0|0
  • bilmem ki

0|0
    0|0
  • Görüşünde haklısn da bu konuda kızlar için genelleme yapman sacma.

0|0
    0|0
  • Sen nasil birkac kizin yaptigi harekete göre genelleme yapacak kadar gerizekaliysan bizde iki yüzlu olalim.

0|0
    0|1
    • 1ay

Sen nasıl güncellemeyi okumayacak kadar beyinsizsen bizde bırakta konusalım

• 1ay

Soruyu okuduktan sonra güncellemeye gerek kalmiyo sonrada genelleme yapmiyorum 98% geriye ne kaldi zaten.

• 1ay

Yüzde ikide sadece sen varsın anlastık şimdi bas git

• Üniforma hiç çekici değil bence😋

1|0
    0|0
  • Polislerin yeri ayrı ya

0|0
    0|0
  • Hadi la ben polis sevgili istemiyorum

0|0
    0|0
  • Üniforma gerçektende çok çekici
    Evet çoğumuz öyleyiz

0|0
    0|0
    • 1ay

Atıyorum beni taksimde sivil gördün dikkatini bile cekmiyo ertesi gün crvik kuvvet kıyafeti ile görüyorsun kayfolana kadar bakıyorsun sacma deği mi

• 1ay

Saçma ama huyumuz kurusun 😂

• 1ay

Bir srkege teklif için polis olması gerek ama polis oluncaxa kafasına göre yatıp kalkamıyo :)

• Allah yardımcın olsun kardeşim

0|0
    0|0
  • bütün kızların genellemede kullanmadan yanlış ayrıca hani bir söz vardır ya Nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok
    Nice elbiseler gördüm içinde insan yok!
    önemli olan kıyafet ya da mevkin degil karakter önemlidir her zaman

0|0
    0|0
  • Valla kardeşim üniformayla alakali değildir polislikle ilgili bence genel olarak.

0|0
    0|0
  • Guven duygusu olabilirmi ya bilemedim

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne konuda güven silahımız oldugu için mi

• 1ay

Evet uniformaya bir zaaf var haklisin bazilarinda takim elbiseyede var ayni zaaf ama mesela uniforma yakismayan da var onlara bakilmaz diye dusunuyorum

• Bence saçma , Karakter önemli polis olup adam olamayan var

0|0
    0|0
  • Yoo polis olmasanda profilde goruldugu uzere yakisiklisin

0|0
    0|0
  • Kızlar diye genelleme yapman yanlış olmuş. Ben birkaç erkek sapık diye tüm erkeklere erkekler neden bu kadar sapıksınız desem doğru olmazdı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Üniforma fetişi kanka

0|0
    0|0
  • karakter meselesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...