Kekemeyim bunalıyorum?

Merhaba arkadaslar, konudan anladıgınız gibi kekemeyim. Bu durum 9 yasımda basladı ve üniversiteden mezun oldum hala devam etmekte. Bu son bir aydır ck kafaya takmaya basladım birileriyle paylasmak istiyorum yüzüm gülse bile içten içe gercekten cok acı cekiyorum. Beterin beteri var ama canıma tak etti. İnsan sırf düzgün konusamadıgı icinsevdigi kıza açılamaz mı.. Bulusma tekkifini reddeder mi.. sokaktan birisine birsey soracakkan kılıtan kılığa girer mi... Paylasmaya konusmaya cok ihtiyacım var.. simdiden tesekkürler.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu herkesin başına gelebilecek bir durum öncelikle bunu bu kadar kendine dert etme.. hem üstesinden gelebilirsin.. kendine bahaneler üretme kalk ve harekete geç eğer gerçekten birşeyler değişsin istiyorsan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• soyle dusun.
    ama durust ol
    cok guzel iyi hosuna giden bir kiz gordun, kizla konusmaya gittin...
    ama kiz kekeme.
    birden bire kizi sevmemeye mi baslarsn?
    bence yaniliyorsun.
    bu durum hic birseyine engel olamaz, her olgun insan icin de bu normal birsey kinama gulme dalga gecme itici gelme diye birsey olmaz rahat ol sen. kafaya taktikca da kekemen azar soylemedi deme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kursa git

0|0
    0|0
  • Hayvan besliyormusun?

0|0
    0|0
  • Kursa gitmeyi denedin mi peki?

0|0
    0|0
  • Bunu dert etme bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben çocukken mahallede erdi diye kekeme bir genç vardı. Kızlara arkadaşlık teklif etmek için matbaa basımlı kartlar vardı elinde.. Kıza kartı veriyor konuşmadan. Cevabına göre kartın bir kısmını kıvırıp kız geri gönderiyordu.

0|0
    0|0
  • Nerde yaşadığını bilmiyorum ama şirinevler bölgesinde bir reklam gözüme ilişti kekemelige son! Diye galiba tedavi edebiliyorlar numarasını almamı ister misin belki bir faydası olur

0|0
    0|0
  • İlkokuldan tanıdığım bir arkadaşım bu sorunu kurs'a giderek halletti çözümü var yani biraz araştırın

0|0
    0|0
  • kekeme sorununa yardımcı olabilicek kurslar var. Ne duruyorsun gitsene

0|0
    0|0
  • Bende kekemeyim ama hiç sorun dert yapmadim kendime

0|0
    0|0
  • kekemelerle dalga geçmiyorum birkaç tane tanıdığım var kekeme kurs mu ne görmüşler düzeldiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...